Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Emirsbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan Söbüoğlu
İşlemci: İ5 10400F veya 3500x
Ekran Kartı: 1660 Super
Ram: XPG Gammix 2x8
Kasa: Corsair Delta
SSD: Sandisk Ultra 3D 500GB M2
Böyle bir şey toplarsan muhteşem olur abi anında alırım.
çoğu kişi böyle istiyor çok gördüm böyle isteyenleri inş böyle gelir ben de bekliyorum almak için

akseki42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet AKSEKİ
R5 3600 RX 5500XT M2 SSD Lİ Sistemi EN UYGUN fiyata anca sen toplarsın reyis

İsmail_68

80+ Bronze
Kardeşim öncelikle Allah razı olsun herkese yardımın dokunuyor ne olur bu sefer orta üst seviyeye yakın bi sistem olsun 5600x 3060ti oyun canavarı sistem bekliyoruz düşük bütçeli fps sistem fazlasıyla yaptın lütfen forumda bekleyen arkadaşları görüyorum başarıların daim olsun 😍 @Abdullah Hacıgül
aynen öyle düşük ve orta bütçeli sürekli yapıyorsun bu sefer de 8-9k civarına 3060ti olan bir f/p gelse efsane olur:)

Ommerr.06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer çağrı keleş
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Abi bence ryzen 5 3400 +1650 veya 1650 superle monitörlü bi sistem güzel olur

edzhmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ediz Hamza

Alıntıyı görüntüle
Ryzen 2600x gtx 1650 kullsnabilirsin

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
Çoğunluğun bütçesi düşük, yüksek olanlar için özelleştirme olmalı kesinlikle bu sistemde
kral haklısın ben temel düzey için bahsetmiştim dediğin gibi olsa muhteşem olurdu:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
GÖRÜNMEZ OYUNCU

Alıntıyı görüntüle
Bu sefer 6000 tl de intel i5 10400f olsun ekran kartı olarak 1660s olsun ram olarak 16gb depolama olarak 1tb ssd bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sefer 6000 TL de intel i5 10400f olsun ekran kartı olarak 1660s olsun ram olarak 16gb depolama olarak 1tb ssd bu kadar
10 BİN TL BÜTÇESİ OLANIDA DÜŞÜNÜN İNDİRİMLİ RTX 3060Tİ VE R5 5600X OLSUN

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
md2 sistemdeki sharkoon rgb lit100 kasadan olsa mükemmel olurdu yine tipi efsane

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şihabuddin Sabırlar

Alıntıyı görüntüle
Ryzen 3 3100 , ekran kartı fark etmez (gtx 1650 , 1660 , 570 , 580 , 590 vs) , depolama 500 gb , kasa mesh ve 4 fanlı olursa güzel olur , güç kaynağı 500-650 fark etmez , monitör kesinlikle tercih meselesi olmalı ve MD2 sistemdeki gibi kaliteli ve bilindik marka ve 144hz üzeri olursa harika olur , anakart b450 , ram 16 gb min 3000mhz ve mümkünse stok 1000 olursa ayrıca itopyanın da sitesi çökmezse muhteşem olur

Gereğini Arz Ederim :)

enesalgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Enes Algün

Alıntıyı görüntüle
Abi 2500 3000 tl bandinda bir sistem kurarmisin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom