Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yet26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efe
Abi ekran kartı RTX'li olsun. DLSS ve RTX özelliklerini de kullanabilelim ki zaten Amd'yi eziyor geçiyor böyle olunca ekran kartı olarak. Sana güveniyoruz. Yüzümüzü kara çıkarma. @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Ya lütfen yeni yapacağız sistemde monitör dahil olsun yoksa monitüre çok paralar gidiyor MD3 MD4 GİBİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp
Son çıkan sisteme stok eklemesi yapılsa efsane olur ya da benzer 1 sistem muhteşem olur. Çok uzun zamandır bekliyorum ve son sisteme de yetişemedim. :( Bakalım sıradaki nasıl olacak.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
R5 3500 X + 5600 XT + B550 veya B 450 anakart

gamefor4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
Kr
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Abim senden tek bir isteğimiz var md2 benzeri olsun ve 5000 tl yi geçmeyen 144 hz monitörlü olursa efsane olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
144 hz monitörlü olsun max 5500 olsum gerisi sende abim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda Anıl
3060Tİ + 3600X
(3600x 3060ti 'ı Beslermi bilmiyorum biri beni aydınlatabilirmi)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom