Neler Yeni

Yeni İSS seçimi için yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom taahhütüm bugün bitti. Yeni bir İSS ye geçmek istiyorum aslında TT dan memnunum fakat fiyat yüzünden değiştirmek istiyorum.
Önerileriniz nelerdir ? İlk aklıma gelen TurkNet fakat ilk çıktığı zamanlarda aşırı derecede bağlantı kopma problemleri ve müşteri hizmetleri problemi vardı o yüzden tereddüt ediyorum

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Eroğlu
Bende de aynı durum taahhüt bitince tt baya pahalı oluyor. Bilindik iss lerin dışında fiyat uygun olsun dersen Poyraznet comnet atlasnet gibi iss ler var çevrende kullananlara da sormakta fayda var.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Volkan
Enflasyonun olduğu bir yerde uzun anlaşmalar yapmak mantıklı bir işlem olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynı durum taahhüt bitince tt baya pahalı oluyor. Bilindik iss lerin dışında fiyat uygun olsun dersen Poyraznet comnet atlasnet gibi iss ler var çevrende kullananlara da sormakta fayda var.
Türk telekom, Superonline, Vodafone harici kullanmıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Enflasyonun olduğu bir yerde uzun anlaşmalar yapmak mantıklı bir işlem olur.
Aklımdaki bir soruda bu Türk Telekom mesela 300 lira sabit fiyat veriyor. Mileni 200 ama 5 ay sonra mileninin 400 istemeyeceğinin garantisi yok

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Volkan
Türk telekom, Superonline, Vodafone harici kullanmıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklımdaki bir soruda bu Türk Telekom mesela 300 lira sabit fiyat veriyor. Mileni 200 ama 5 ay sonra mileninin 400 istemeyeceğinin garantisi yok
Aynen öyle , ben de diğerlerine geçmeyi düşündüm sonra aklıma enflasyon geldi 2 yıl kafam rahat.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom taahhütüm bugün bitti. Yeni bir İSS ye geçmek istiyorum aslında TT dan memnunum fakat fiyat yüzünden değiştirmek istiyorum.
Önerileriniz nelerdir ? İlk aklıma gelen TurkNet fakat ilk çıktığı zamanlarda aşırı derecede bağlantı kopma problemleri ve müşteri hizmetleri problemi vardı o yüzden tereddüt ediyorum
ben de türk telekom kullanıyorum gerçekten müthiş bi iss ne kopma ne yavaşlama harbiden doğuda yaşıyosanız hiç şaşmayın ama verdiği hizmetin parasını da istiyor tt bey şuan 156ya 50mbps alıyorum seneye çok ciddi bi zam yicem sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de türk telekom kullanıyorum gerçekten müthiş bi iss ne kopma ne yavaşlama harbiden doğuda yaşıyosanız hiç şaşmayın ama verdiği hizmetin parasını da istiyor tt bey şuan 156ya 50mbps alıyorum seneye çok ciddi bi zam yicem sanırım
55 e 10 alıyorum 138 TL idi faturam :D Ama taahhüt bitti şimdi fiyatlar 300 400

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Atakan
GıbırNet kullanıyorum 5-6 ay oldu. 180₺ 100mbps - 1 Yıllık önden ödedim. Taahhüt yok cayınca kalan para iade.
Hemen her sağlayıcıyı kullandım şimdilik memnunum. İçlerinde beni çileden çıkaran TurkNet oldu, nefret ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Taahhüt beni açmıyor pek; borç senedi imzalamış gibi geliyor.
Peşin yıllık ödeme daha iyi. Çünkü alacaklı durumundayım. 1200 TL ödedim, 1 yıl zamdan etkilenmeden kullanacağım.

Top Bottom