Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni monitör aldım sizce nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Rıdvan Burak
Şimdi evime ulaştı bilgisayarım henüz olmadığı için deneyimleyemedim yarın abdullah abinin çıkaracağı sistem 4060 ti falan olursa onu alcam sizce monitör nasıl

Ekler

• IMG_20231117_140351.jpg
    IMG_20231117_140351.jpg
    3.1 MB · Hit: 78

Apollo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah kuzu
Ben de almayı düşünüyorum nasıl buldun monitörü?

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
Şimdi evime ulaştı bilgisayarım henüz olmadığı için deneyimleyemedim yarın abdullah abinin çıkaracağı sistem 4060 ti falan olursa onu alcam sizce monitör nasıl
hocam ben bu monitörde acayip bir sallanma problemi yaşamıştım ayaklığı değiştirdim yine aynı sıkıntıyı yaşadım sonra sattım direkt siz dener misiniz acaba sıkıntı yaşayacak mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

açıkca söylemek gerekirse ayaklığı son derece kötü bir monitördü mouse hareket ettirsem sallanıyordu onun dışında problem yaşamamıştım eğer sizde de sallanma olursa ayaklık alırsınız ben bu yüzden başka monitör aldım

Ben de almayı düşünüyorum nasıl buldun monitörü?
ben pek tavsiye etmiyorum hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Rıdvan Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben bu monitörde acayip bir sallanma problemi yaşamıştım ayaklığı değiştirdim yine aynı sıkıntıyı yaşadım sonra sattım direkt siz dener misiniz acaba sıkıntı yaşayacak mısınız?

açıkca söylemek gerekirse ayaklığı son derece kötü bir monitördü mouse hareket ettirsem sallanıyordu onun dışında problem yaşamamıştım eğer sizde de sallanma olursa ayaklık alırsınız ben bu yüzden başka monitör aldım

ben pek tavsiye etmiyorum hocam
Denedim sallanma yok hocam

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Kanka valla bu terimleri anlamıyorum mala anlatır gibi anlat 😂
Monitörün 1 milisaniye gecikmeye sahip değil 4 milisaniye gecikmeye sahip ama benim önerdiğim 1 milisaniye arada 3 milisaniye fark var muhtemelen gözün ile ayırt edemezsin ama bir eksiklik nasıl olsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Rıdvan Burak
Oncacıktan bir şey olmaz ya

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aldıktan sonra bir şeyleri tatmini için yorum almak yerine alacağın yorumlar tadını kaçırabilir. Bu yüzden bir ürünü aldıktan sonra nasıl değil, almadan önce sormanız daha iyi olur. Aldıktan sonra yapacağınız iş monitörün deneyimini aktarmak olabilir.

Top Bottom