Neler Yeni

Rehber Yeni Oynayacaklar İçin The Long Dark Hakkında Ayrıntılı Rehber

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
çabuk o balıkları azalt
kokmana sebep oluyor
kurtlar daha uzaktan seni farkedebilir
annaaaaa balıklar olmasa ölürüm ben tavşanları avlayarak hayatta kalamam ki geyik kurt avlayacak silahta yok peki koku geçiyormu sonradan?

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
wooowww abi bune ya ben nasıl yemek yicem o zaman peki çok mu artıyor kurtların farketme mesafesi kaç metre? normalde çiğ veya pişmiş et varken 12 metre diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kapat ac yaptım düzelmedi ya bug lu yada bu kısım böyle daha önce koydugum malzemelerin tamamını alıp tekrar koyunca oldu onda da mouse il tıklanmıyor klavyeden aktardım bi gaz yağı kaldı 1.5 litre diyo bulamadım bi türlü 1" litre eksik hala bakalım aramaya cıkcam heryerede baktım cevredeki evlere
reis orası buglu bendede olmuştu enter kullanarak atıyor idim daha sonra girdiğimde düzeldi sonra aynısı oldu çık gir yapmayı dene yada awsd enter ile koy

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
wooowww abi bune ya ben nasıl yemek yicem o zaman peki çok mu artıyor kurtların farketme mesafesi kaç metre? normalde çiğ veya pişmiş et varken 12 metre diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis orası buglu bendede olmuştu enter kullanarak atıyor idim daha sonra girdiğimde düzeldi sonra aynısı oldu çık gir yapmayı dene yada awsd enter ile koy
metresini tam bilmiyorum ama hemen görebiliyorlar yani
dikkatli ol

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
metresini tam bilmiyorum ama hemen görebiliyorlar yani
dikkatli ol
anladım gittim kuleden silahı aldım 16 mermi vardı 1 mermiyle geiğe tek attım yiyosa görüpde gelsin kurtlar baya bi süre eksiğim kalmadı.
biide hep böyle gizemli gölde kalsam nolur şu an çok iyi harap bataklığa falan geçmek istemiyorum barınak yok ve buzları sinir bozucu bulabilirsem altı patlar bulucam gizemli gölde 40 tane mermisi var çünkü
vede çok konuyu meşgul ediyorum herkesten özür dilerim ama
bazı şeyleri yapmak için tav ocağı ve ağır çekiç gerekiyo nerde vardır.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
anladım gittim kuleden silahı aldım 16 mermi vardı 1 mermiyle geiğe tek attım yiyosa görüpde gelsin kurtlar baya bi süre eksiğim kalmadı.
biide hep böyle gizemli gölde kalsam nolur şu an çok iyi harap bataklığa falan geçmek istemiyorum barınak yok ve buzları sinir bozucu bulabilirsem altı patlar bulucam gizemli gölde 40 tane mermisi var çünkü
vede çok konuyu meşgul ediyorum herkesten özür dilerim ama
bazı şeyleri yapmak için tav ocağı ve ağır çekiç gerekiyo nerde vardır.
yok mesgul falan degil
surekli gizemli golde kalirsan kaynaklarin bittiginde tek kaynagin hayvanlar olacak
kisa surede sahil yoluna gec ya da milton a

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali_

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
2021.02.04-14.19.png

öldüm...
yorgunluktn saldıran krtlara silah bile çekemedim oysa çok iyiydi be durum.

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
kurtlara dalmasaydın keşke ilk 50 gün boyunca
Dalmadım zaten kanka bak olayı anlatıyorum güney nehir girişinin ordaki halatlardan tırmandım bir mağara vardı ordaki cesette bi fotoğraf buldum bana yakın evden gözüken bi kule idi sanırım bende yarım yorgunlukla yola çıktım gidiyim diye tırmanma çıkma yerini bi türlü bulamadım 5 6 kere burkulma falan oldu sonra dedim çıkıyim save aldığım yere döner ama yok burkulma olduğu yerde save almış sonra dedim bari bu şekilde eve döneyim gelmesin mi 2tane kurt burkulmadan dolayı silahta tutuyorum ilki geldi kıtladı gitti 2 yi elimdeki tek fişekle kaçırdım sonra bidaha geldi fişektende kaçmadı atladı öldürdü yoksa varya silahla tek atardım şansım olmadı 15 tane büyük silah mermisi vardı evde lootu dolduracak yer kalmamıştı bolluktan o biçim o kadar emek heba oldu.

edit: gitmeye çalıştığım yer burasıydı
2021.02.04-13.59_LI.jpg

Son düzenleme:

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dalmadım zaten kanka bak olayı anlatıyorum güney nehir girişinin ordaki halatlardan tırmandım bir mağara vardı ordaki cesette bi fotoğraf buldum bana yakın evden gözüken bi kule idi sanırım bende yarım yorgunlukla yola çıktım gidiyim diye tırmanma çıkma yerini bi türlü bulamadım 5 6 kere burkulma falan oldu sonra dedim çıkıyim save aldığım yere döner ama yok burkulma olduğu yerde save almış sonra dedim bari bu şekilde eve döneyim gelmesin mi 2tane kurt burkulmadan dolayı silahta tutuyorum ilki geldi kıtladı gitti 2 yi elimdeki tek fişekle kaçırdım sonra bidaha geldi fişektende kaçmadı atladı öldürdü yoksa varya silahla tek atardım şansım olmadı 15 tane büyük silah mermisi vardı evde lootu dolduracak yer kalmamıştı bolluktan o biçim o kadar emek heba oldu.

edit: gitmeye çalıştığım yer burasıydı
Alıntıyı görüntüle
bir daha oynadığında dağ kasabasından başla. gizemli göle geçersin sonra.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali_
Top Bottom