Neler Yeni

Rehber Yeni Oynayacaklar İçin The Long Dark Hakkında Ayrıntılı Rehber

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
O mesajı yazdığı zaman ücretsiz değildi daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki halat ile inilmesi gereken yerlerde a-d yapsak olur mu?
Yüzeye bağlı, çok dik bir yüzey varsa a-d bile kurtarmayabiliyor, Milton'daki dev dağdan inmişliğim var. A-D'ye çok güvenme bu arada, her zaman her yerde olmuyor 500m'den düşme.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Yüzeye bağlı, çok dik bir yüzey varsa a-d bile kurtarmayabiliyor, Milton'daki dev dağdan inmişliğim var. A-D'ye çok güvenme bu arada, her zaman her yerde olmuyor 500m'den düşme.
Dik bir yüzeyde iniyordum bir kere dağ geçidinden körfeze gitmek için ve düşmediğim halde öldüm. 2 kere çok kastığım kayıtlarımı kaybettim orada

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Hocam bu arada halat ile inilen yerlerden a-d ile inilebiliyormuş baya iyi oldu benim için

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Hala oynuyorsanız ve kül kanyonuna gitmediyseniz gidin, gitmek masraflı ama değer. Dolu dolu her şeyi koymuşlar haritaya.
Bir the long darkçı oynamadan dururmu hocam,kül kanyonu için biraz hazırlık gerekiyor gitmeden biraz erzak toplamak gerekebilir,ama güzel yer,ayakkabı ve çanta için değer,kaybolunabilir onada dikkat etmek lazım.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Hala oynuyorsanız ve kül kanyonuna gitmediyseniz gidin, gitmek masraflı ama değer. Dolu dolu her şeyi koymuşlar haritaya.
Ne yalan söyleyeyim kül kanyonuna hiç gitmedim. Sadece etrafta gezmelik save açıp kapatmışlığım var. 4. bölüm geldiğinde oyuna tekrardan başlayacağım. O zaman uzun soluklu tüm maplerde gezeceğim bir survival serisi düşünüyorum.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Bir the long darkçı oynamadan dururmu hocam,kül kanyonu için biraz hazırlık gerekiyor gitmeden biraz erzak toplamak gerekebilir,ama güzel yer,ayakkabı ve çanta için değer,kaybolunabilir onada dikkat etmek lazım.
1901570789_preview_Map-AC-Lv2-v193#125.png

Kaybolunmaz aslında.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
İlk kez giriyorsan baya karmaşık ben kaç kere girdim banada hala karmaşık,mağaraya gidene kadar en azından,bir map kullanmak yanda baya rahatlatır,bölüm 4 geliyormuş yakında geliştirici günlüğünde yayınladılar 4. Bölümü bekleyen arkadaşlar için,Sonbahar veya aralığa kadar gelmesi planlanıyor.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
İlk kez giriyorsan baya karmaşık ben kaç kere girdim banada hala karmaşık,mağaraya gidene kadar en azından,bir map kullanmak yanda baya rahatlatır,bölüm 4 geliyormuş yakında geliştirici günlüğünde yayınladılar 4. Bölümü bekleyen arkadaşlar için,Sonbahar veya aralığa kadar gelmesi planlanıyor.
Evet madene gitmek çok karışıktı ama çanta ve kramponu alıp geldim daha gezmedim çok karışık bir harita

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri