Neler Yeni

Android Yeni oyunumu Play Store'da yayınladım. 1.0.5 Güncellemesi

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
oyunu açık bırakıp bi 5 dk bekliyim bakıyım düzelicek mi
5 dk beklemene hiç gerek yok, maksimum 30 sn taş çatlasın 1 dk sürmesi gereken bir şey, oyunu geliştiriyorken a52s kullandığım için benim telefonda 5-10 sn arasında FPS'i 120'den 30'a düşürdüğü için çok fazla takılmamıştım açıkçası. Bu sorunu şimdilik ufak bi yamayla düzeltip bu akşam bi güncelleme yayınlabilirim umarım, asıl o zaman sizin bir performans sıkıntınız var mı merak ediyorum en azından oyunun başlangıcı için

@RevDeisDou Samsung'ta olduğu gibi GPU ve CPU kullanımını görebiliyor musunuz? Eğer görebiliyorsanız o değerleri de iletirseniz çok sevinirim, zira bu haftasonu yapacağım optimizasyon iyileştirmeleri o 55'lere çıkan FPS'in 65'e çıkmasını sağlayacaktır ama yine de bu istediğim veriler çok daha nokta atışı optimizasyon yapmamı sağlar.

ekstra olarak hiç "Düşük Çözünürlük" ayarını denediniz mi? onu açınca akıcılık ve genel görsel kalite nasıl oluyor?

Hasan344

80+ Gold
Oyun açılmıyor hocam. Açılsa bile telefonu kafayı yedirtti.

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
  • Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
@RevDeisDou Samsung'ta olduğu gibi GPU ve CPU kullanımını görebiliyor musunuz? Eğer görebiliyorsanız o değerleri de iletirseniz çok sevinirim, zira bu haftasonu yapacağım optimizasyon iyileştirmeleri o 55'lere çıkan FPS'in 65'e çıkmasını sağlayacaktır ama yine de bu istediğim veriler çok daha nokta atışı optimizasyon yapmamı sağlar.
Düşük çözünürlüğü denedim iş yapmadı. GPU veya cpu göremiyorum maalesf

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
5-10 dakika beklememe rağmen telefonumu dondurdu hiç bir şekilde yapamadım

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
tasarım, renk tonları vs. gayet kaliteli bir algı yaratıyor,
Traffic racer sanırım, dh'de bir arkadaş açmıştı ve şu an durum ortada,
başarılar dilerim.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Starta basıyorum ve önce mavi ekran geliyor sonra oyunun arkaplanı çıkıp donuyor. Herhangi bir şekildedir oynayamadım

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Düşük çözünürlüğü denedim iş yapmadı. GPU veya cpu göremiyorum maalesf
düşük çözünürlük iş yapmadıysa CPU'dan kaynaklanıyordur demek bu performans sorunu, teşekkür ederim bilgiler için.
5-10 dakika beklememe rağmen telefonumu dondurdu hiç bir şekilde yapamadım
Starta basıyorum ve önce mavi ekran geliyor sonra oyunun arkaplanı çıkıp donuyor. Herhangi bir şekildedir oynayamadım
Bu donma sorunu tahminime göre çözdüm, en geç hafta sonu yayınlarım bi güncelleme sağolun geri dönüş için.
tasarım, renk tonları vs. gayet kaliteli bir algı yaratıyor,
Traffic racer sanırım, dh'de bir arkadaş açmıştı ve şu an durum ortada,
başarılar dilerim.
Teşekkürler, hayatın bize nasıl kapılar açacağı belli olmuyor.

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Elinize sağlık oyunda farklı bir deneyim var ama karmaşık geldi bana. Küçük kutular üstümüze fırlıyor neyin ne zaman olacağı tam belli olmuyor, nasıl onlardan kaçacağın falan. Performans ve donma problemi de yaşamadım hiç 120Hz de akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.

Hasan344

80+ Gold
Mavi ekranda kalıyor hocam.

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
düşük çözünürlük iş yapmadıysa CPU'dan kaynaklanıyordur demek bu performans sorunu, teşekkür ederim bilgiler için.

Bu donma sorunu tahminime göre çözdüm, en geç hafta sonu yayınlarım bi güncelleme sağolun geri dönüş için.
Sorunu çözüp güncelleyince buraya bildirim atarsanız sevinirim. projenize destek olmak isterim

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Elinize sağlık oyunda farklı bir deneyim var ama karmaşık geldi bana. Küçük kutular üstümüze fırlıyor neyin ne zaman olacağı tam belli olmuyor, nasıl onlardan kaçacağın falan. Performans ve donma problemi de yaşamadım hiç 120Hz de akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.
Telefonunuzun modelini söyleyebilir misiniz açıkçası merak ettim, bu arada kutuların üstüne fırlamadan önceki aşamasını çok daha belirginleştirdim artık fırlayacağını fark etmemek elde değil.
Mavi ekranda kalıyor hocam.
Birazcık daha detaylı anlatabilir misin? Ya da direkt SS atman daha iyi olacaktır.
Sorunu çözüp güncelleyince buraya bildirim atarsanız sevinirim. projenize destek olmak isterim
tabi ki haber veririm, Unity'de Vulkan kullanarak mobilde GPU'nun kullanımını göremediğimden dolayı bahsettiğim güncellemeyi bu akşam atamadım, Pazar akşamı günü bu konudaki bütün sorunları çözdüğüm bir güncelleme olucak, en azından çözmeye çalıştığım. Teşekkürler projeye sağladığınız destek için.

Top Bottom