Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni pc aldım koku gelıyor

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Konunu inceledim de anakartı değiştirtmedin mi cidden :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim pc ilk geldiğinde yanık kokusu almadım ve 80-90 derece arasında çalışıyor benim ekran kartı :D Yanık kokusundan eminsen bence iade ve ya değişim talebinde bulun
Abi yanıkla alakası yok fakat yeni açılan teknoloji gibi kokuyor tam anlatamadım ama :D.Bayağıdır kullanmıyorum ama bir bakıcam şimdi bir yerinde yanık felan var mı diye bilgi geçerim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,935
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Abi yanıkla alakası yok fakat yeni açılan teknoloji gibi kokuyor tam anlatamadım ama :D.Bayağıdır kullanmıyorum ama bir bakıcam şimdi bir yerinde yanık felan var mı diye bilgi geçerim

O kokunun tadını çıkar. Birkaç gün sonra yok olacak.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Furkan Görür
Bende böyle bir olay yaşadım hatta normal karşıladım ama annem baya yanık kokusu var dedi onada normal dedik içime kurt düşüp tüm parçalara baktım sonra arka kapağı açtığımda cpu kablosunun yerinde olmadığını ve anakartın arkasındaki pimlere deyip eridiğini gördüm. Hemen götürdüm aldığım yere. Hatta bununla ilgili konu açtım alta ekliyeyim

Son durum nedir iade oldu mu

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,935
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
oğuzhan ege
Genelde bu koku yeni bilgisayarlarda ve psu yetersiz olduğunda oyun oynarken gerçekleşir. Senkisi yeni olduğu için normal içine gardaşım içine çek.

xNoCRY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tolga Bahçeci
Tazeliğin kokusu çek içine misssssss.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper Peçenem
Arkadaşlar 4070'li bir sistemi yeni aldım hafif böyle nasıl desem teknoloji gibi bir garip koku gelıyor betimlediniz mi :D sorun olur mu anlamadım ilk aldığım için mi
0 kokusudur büyük ihtimalle ben ekran kartı aldığımda da bir koku vardı

JSezar

80+ Silver
Sıfır sistemde öyle koku az biraz olur.

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
ilkay çam
Arkadaşlar 4070'li bir sistemi yeni aldım hafif böyle nasıl desem teknoloji gibi bir garip koku gelıyor betimlediniz mi :D sorun olur mu anlamadım ilk aldığım için mi
hocam olur o koku valla mis gibi hergun icime cekiyorum

heraishere

80+ Bronze
Bende böyle bir olay yaşadım hatta normal karşıladım ama annem baya yanık kokusu var dedi onada normal dedik içime kurt düşüp tüm parçalara baktım sonra arka kapağı açtığımda cpu kablosunun yerinde olmadığını ve anakartın arkasındaki pimlere deyip eridiğini gördüm. Hemen götürdüm aldığım yere. Hatta bununla ilgili konu açtım alta ekliyeyim

Hocam ne yaptınız peki? En son değişim talep edeceğinizi söylemişsiniz.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Son durum nedir iade oldu mu
Hocam ne yaptınız peki? En son değişim talep edeceğinizi söylemişsiniz.

şimdi temas sonucu sıcaklıktan erimiş plastik tarafı ve oraya yapışmış yani herhangi bir sorun yaratmayacakmış. Güzelce temizlendi zaten fark da yok yeni gibi duruyor. Cpu kablosu değiştirildi birde anakart arkası temizlendi o kadar. Sistemi her gün kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Zaten oraya gittiğimde inceleme sonrası bize verilen kağıda hem detaylıca durumu not ettirdim hemde altına isim-soyisim imza attırdım. Yani sorun yok ufak bir sorun dahi yaşatsaydı iade talebinde bulunurdum.

Top Bottom