Neler Yeni

yeni pc aldim nasildir?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
6000
arkadaslar honorun i3 10100u modelini aldim 8gb tek kanal ram ve 256 ssd var. Windows 10 lisansli olarak 6000tl ye aldim sizce nasil iyi mi?
Fazla oyun oynamayacagim onem verdigim şeyler kasa kalitesi pil ömrü ve hız. oyun olarak valo ve csgo 720p low ayarda oynarim. eger kaldirirsa en dusuklerde ets2 oynayabilirim. oyun odakli değil de home kullanim olarak aldim. Sizce iyi mi? nasıl?
(butcem 7500tl idi ama dershane ye de gitmek istediğim icin kriterleri ve fiyati dusurdum.)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
AMD R3 5300U tercih ederdim şahsen. Bu model de fena değil ama. Hayırlı olsun dostum.
10110U bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Volkan
arkadaslar honorun i3 10100u modelini aldim 8gb tek kanal ram ve 256 ssd var. Windows 10 lisansli olarak 6000tl ye aldim sizce nasil iyi mi?
Fazla oyun oynamayacagim onem verdigim şeyler kasa kalitesi pil ömrü ve hız. oyun olarak valo ve csgo 720p low ayarda oynarim. eger kaldirirsa en dusuklerde ets2 oynayabilirim. oyun odakli değil de home kullanim olarak aldim. Sizce iyi mi? nasıl?
(butcem 7500tl idi ama dershane ye de gitmek istediğim icin kriterleri ve fiyati dusurdum.)
Çok oyun odaklı olmayacağı için fena değil. Güle güle kullan.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom