Neler Yeni

Yeni sağlayıcıya geçeceğim

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya

Engorgio

80+
Arkadaşlar konu internetimin iyi olması değil zaten altyapım iyi.Sözleşmem bitiyor aynı tarifeyi bana 110 TL dediler yüksek rakam.Türknetin tarifesini görünce yani az da olsa kazıklanıyormuşum hissiyatı veriyor.Karşı binada 75mbps alabilirsiniz yazarken benim binamda neden
''Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz.''
Adlı hatayı alıyorum anlayamadım

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Turk telekom kullandığınızdan emin misiniz ? Çünkü bende 16 mbps lik paket var ve 16mbps vermiyorlar. Alt yapım bu arada 95mbps destekliyor. 9 8 Mbps arası geziniyorum internetimin süresi bittiği gibi değiştirmeyi düşünüyorum. Bu arada hangi paketi kullandığınızı söyleyebilir misiniz ?
Bilmiyorum ki. GPON herhalde

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor ve yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum.Aklımda ilk başta Türknet gelmişti fakat Türknet'in kendi sitesinden ne hız alırım bölümünü kullandığımda
''

Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz. adlı bir hata alıyorum.''
Alıntıyı görüntüle
Şu anki internet değerlerim bunlar yaklaşık 70 TL ödüyorum

Bana ne önerebilirsiniz internet olarak
Baya iyi devam edebilirsin 👍

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Turk telekom kullandığınızdan emin misiniz ? Çünkü bende 16 mbps lik paket var ve 16mbps vermiyorlar. Alt yapım bu arada 95mbps destekliyor. 9 8 Mbps arası geziniyorum internetimin süresi bittiği gibi değiştirmeyi düşünüyorum. Bu arada hangi paketi kullandığınızı söyleyebilir misiniz ?

Ekler

• 9C4034C6-107C-44B5-95FC-0FA11F3167FC.jpeg
    9C4034C6-107C-44B5-95FC-0FA11F3167FC.jpeg
    156.9 KB · Hit: 28

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Saldıray Durgun
Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor ve yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum.Aklımda ilk başta Türknet gelmişti fakat Türknet'in kendi sitesinden ne hız alırım bölümünü kullandığımda
''Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz. adlı bir hata alıyorum.''
Şu anki internet değerlerim bunlar yaklaşık 70 TL ödüyorum
Bana ne önerebilirsiniz internet olarak

ben 6 aydır TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum 🙂

Ekler

• hız testi.png
    hız testi.png
    31.8 KB · Hit: 36

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
16 lık paket+ Tivibu 80 yada 70 olması lazım.

Engorgio

80+
ben 6 aydır TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum 🙂
Dostum geçebilsem geçeceğim fakat
''Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz.''
adlı hatayı alıyorum

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Saldıray Durgun
Dostum geçebilsem geçeceğim fakat
adlı hatayı alıyorum
Twitterdan @TurkNetDestek biriminden yardım isteyebilirsin

Top Bottom