Neler Yeni

Yeni Sosyal Medya Yasası

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Aynen kardeşim dark mizah kadın cinayetleriyle dalga geçmektir, tecavüze uğrayan kadınların hatta bebeklerin bile capsinin yapılıp dalga geçilmesidir, dini değerlerin ayaklar altına alınıp dalga geçilmesidir ve bunların sınırı olmaz aynen çok haklısınız muazzam mizah. Ama sizin inandığınız değerlere bir laf edilince bi yerlerinizi yırtar saygı beklersiniz. Sizler de olmasanız Türkiye'nin mizahı olmaz. Genelde zaten 14-18 yaş arası oluyor bu "sınırsız dark mizah" yaptığını düşünenler.

VitoScaletta

80+ Gold
O kişisel hakarete girmez ama mesela sen direk x kişisine küfrettin o da seni şikayet etti. Yaptırım bu durumda olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde bu tür şeyler yasalarda olmadığı için insanlar şahsa ana avrad sövebiliyorlardı. Bence iyi bir gelişme.
bence vergiler yetmedi konsol lar yetmedi bilgisayar lar yetmedi arabalar yetmedi telefon lar yetmedi trafikteki radarlar yetmedi bide burdan para sökek milletten diye düşünüyolar iyi falan olmadı düşünsene çok sinirlisin birine küfür ediyosun ertesi gün evine bi kağıt geliyor şu kadar para cezası

Aynen kardeşim dark mizah kadın cinayetleriyle dalga geçmektir, tecavüze uğrayan kadınların hatta bebeklerin bile capsinin yapılıp dalga geçilmesidir, dini değerleri ayaklar altına alıp dalga geçilmesidir ve bunların sınırı olmaz aynen çok haklısınız muazzam mizah. Sizler de olmasanız Türkiye'nin mizahı olmaz. Genelde zaten 14-18 yaş arası oluyor bu "sınırsız dark mizah" yaptığını düşünenler.
bruhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :D

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
bence vergiler yetmedi konsol lar yetmedi bilgisayar lar yetmedi arabalar yetmedi telefon lar yetmedi trafikteki radarlar yetmedi bide burdan para sökek milletten diye düşünüyolar iyi falan olmadı düşünsene çok sinirlisin birine küfür ediyosun ertesi gün evine bi kağıt geliyor şu kadar para cezası

gotumden uydurmuyorum kardeşim face sözde dark mizah gruplarında alınan ss'lerden konuşuyorum sana

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte

Sokakta küfür edersen birisine bunun cezası var biliyorsun dimi? Burda da olmasına bir kusur göremiyorum ben.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ

ya sen ne rahat adamsın aga "sinirlisin birine küfür ediyorsun ceza alıyorsun" . çık sokağa hiç tanımadığın birinin anasına sövsene bakalım ne yapacak ? sen ister misin sokakta anana bacına sövülsün ? sosyal medyada niye istiyorsun bunu ?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

VitoScaletta

80+ Gold
ya sen ne rahat adamsın aga "sinirlisin birine küfür ediyorsun ceza alıyorsun" . çık sokağa hiç tanımadığın birinin anasına sövsene bakalım ne yapacak ? sen ister misin sokakta anana bacına sövülsün ? sosyal medyada niye istiyorsun bunu ?
peki o sana hakaret etti sen onu mahkemeye vermiyceksin tabii ki her küfür eden için mahkemeye mi vericeksin yok ee sen küfür ettin o seni mahkemeye verdi bu ne saçma olay

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Ülkenin kanayan yarası kadın cinayetleri ve bebek tecavüzleri. Ama siz bunun bile mizahını yapmakta sakınca görmüyorsunuz. Gerçekten yazık sizin gibi gençliğe. Şöyle bi 20li yaşlarına gelince aklınız başınıza gelir diye umuyorum.

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
peki o sana hakaret etti sen onu mahkemeye vermiyceksin tabii ki her küfür eden için mahkemeye mi vericeksin yok ee sen küfür ettin o seni mahkemeye verdi bu ne saçma olay
Verebilirsin bu yasalarda geçen bir hak. Saçma değil, asıl saçma olan küfrü bu kadar normalleştirmeniz.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
o sana ettiyse alıcaksın kardeşim ssleri, sen ettikten sonra mahkemeye verirse delil olarak sunacaksın. bu kadar basit

VitoScaletta

80+ Gold
Ülkenin kanayan yarası kadın cinayetleri ve bebek tecavüzleri. Ama siz bunun bile mizahını yapmakta sakınca görmüyorsunuz. Gerçekten yazık sizin gibi gençliğe. Şöyle bi 20li yaşlarına gelince aklınız başınıza gelir diye umuyorum.
ben kadın cinayetleri ve bebek tecavüzleriyle dalga geçmem ama sevdiğim bi sayfa dalga geçersede çok da umrumda olmaz ben kendi güldüğüm şeyleri alırım içinden beğenirim onun haricinde ne yapıyosa yapsın umrumda değil

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
ben kadın cinayetleri ve bebek tecavüzleriyle dalga geçmem ama sevdiğim bi sayfa dalga geçersede çok da umrumda olmaz ben kendi güldüğüm şeyleri alırım içinden beğenirim onun haricinde ne yapıyosa yapsın umrumda değil
bak bu da bi nevi çomarlıktır. "sevdiğim sayfa dalga geçerse geçsin banane"
hani bizler malum kesime cumhurbaşkanı ne derse kabul edip yapıyorlar onu sevdikleri için diyoruz ya, senin bu dediğinin hiçbir farkı yok :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,913
Üyeler
156,403
Son üye
tanertkt
Top Bottom