Neler Yeni

Yeni yıla kıza çıkma teklif ederek gireyim mi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Atma kardeşim sen adım felan. Aranıza soğukluğu koyan o zaten. Sen vaz geçeceksin duygularından yapman gereken bu. Kendini topladığın zaman bir sorun olmadığını söyler geçersin. Gerisi onun bileceği iş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Utanacak ne yaptında utanıyorsun. Gayet efendi gibi gidip belirtmişsin kendini. Gurur duy kendinle.
Peki kendimi topladigimda sorun olmadığını söylerim bu mantikli geldi

benim bahsettiğim ikilem bu değil
neyse boşver

oluyor mu öyle
Senin bahsettigin ikilem ne

2mApoo

80+ Silver
Red yemekten korkmayın. Ben kaç kere @Furkan Karagülle'ye, @Letrion'a, @2mApoo'ya çıkma teklifi ettim ama cevap bile vermediler. Yalansa yalan desinler. Vazgeçmedim, hâlâ devam etmeyi planlıyorum. Çıkın la benle!

Şaka bir yana özgüvenini topla git ve yaz ki, "Sevgilin var mı?" Muhtemelen şaşıracaktır. Ancak yazacaktır,
-Hayır.
Ardından devam et!
-O zaman yeni sevgilinle tanıştırayım, bundan sonra sevgilim var diyeceksin. Nam-ı diğer (adını yaz)
O da,
-S.git. Diyecek.
Sonrasını sen düşün. Herşeyi ben mi anlatacam?
Beyler inanmayın bu şahısa. Kendisi birkaç aya kadar müstakbel üyemdi. Nude bile atmıştı o derece.
Ama son 1 aydır yüzünü gören cennetlik anasını satayım.
Artık öz üyem değilsin (n)

milenix

80+ Gold
Peki kendimi topladigimda sorun olmadığını söylerim bu mantikli geldi

Senin bahsettigin ikilem ne
dediğim gibi çook uzun mesele

Beyler inanmayın bu şahısa. Kendisi birkaç aya kadar müstakbel üyemdi. Nude bile atmıştı o derece.
Ama son 1 aydır yüzünü gören cennetlik anasını satayım.
Artık öz üyem değilsin (n)
biz senle en son bor petrol fln çıkarmıyor muyduk

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
dediğim gibi çook uzun mesele

biz senle en son bor petrol fln çıkarmıyor muyduk
Kiza şimdi okulda 5dk konusabilirmiyjz gibisinden birsey demem lazim ne diyebilirim daha kibar veya düzgün bir sekilde

milenix

80+ Gold

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
bence direkt konuşabilir miyiz de daha nasıl farklı diyeceksin
ama bunu sanaldan demem lazım okulda sınıftan tek başıma dışarı çıkmayı sevmiyorum gidip gezip onu bulamam

milenix

80+ Gold
ama bunu sanaldan demem lazım okulda sınıftan tek başıma dışarı çıkmayı sevmiyorum gidip gezip onu bulamam
aga kusura bakma ama çıkıp yanına bile gitmekten acizsen bence unut onu

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
aga kusura bakma ama çıkıp yanına bile gitmekten acizsen bence unut onu
elimde olan bir şey değil koridorda vs tek yürürken kendimi fazlaca kötü hissediyorum amacım ayağıma çağırmak falan değil sadece belirli bir teneffüs gidip konuşmak

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
İstiyorsan açıl içinde kalmasın. Bir kıza ilgi gösterince o kızın sana karşı duygusu da bi anda değişebilir. Ama bu işler çoğunlukla geçicidir çok da ciddiye alma. Bi zaman sonra bi anda ilgini kaybediyorsun yeterince olgun değilsen. Uzun zamandır arkadaşın olan bir kız olsaydı işler çok ciddileşir ve karmaşıklaşırdı ama birisine sırf görünüşten aşık olduysan onlardan etrafta bolca var emin ol.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
İstiyorsan açıl içinde kalmasın. Bir kıza ilgi gösterince o kızın sana karşı duygusu da bi anda değişebilir. Ama bu işler çoğunlukla geçicidir çok da ciddiye alma. Bi zaman sonra bi anda ilgini kaybediyorsun yeterince olgun değilsen. Uzun zamandır arkadaşın olan bir kız olsaydı işler çok ciddileşir ve karmaşıklaşırdı ama birisine sırf görünüşten aşık olduysan onlardan etrafta bolca var emin ol.
Hocam daha öncede forumda konu açmıştım 2 yillik arkadasim ve yakın arkadaşımdı dış görünüşü vsde degildi ayrica yarin gidip arkadas kalmak istedigimi soyliyecegim benim icin bir sorun olmadigini vs soylicem oda anlayisla karşılar ins

Berke123

80+ Bronze
aloo kanka adam 3 gün önce zaten teklif etti olm konu yeni değil ki biraz okuyun ona göre cevap yazın

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Arda Dayıcan
Hocam daha öncede forumda konu açmıştım 2 yillik arkadasim ve yakın arkadaşımdı dış görünüşü vsde degildi ayrica yarin gidip arkadas kalmak istedigimi soyliyecegim benim icin bir sorun olmadigini vs soylicem oda anlayisla karşılar ins
naptın hacı

Top Bottom