Neler Yeni

Yeni yıla kıza çıkma teklif ederek gireyim mi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
aga inan çook uzun konular ve bu ikileme düşmediğin sürece anlayamazsın
Ikilemden çıktım teklif ettim daha kötü oldu fikrim yok yine yasamaktan zerre keyif alamadigim evreye girdim hicbirseyden zevk alamıyorum suan

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,197
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Red yemekten korkmayın. Ben kaç kere @Furkan Karagülle'ye, @Letrion'a, @2mApoo'ya çıkma teklifi ettim ama cevap bile vermediler. Yalansa yalan desinler. Vazgeçmedim, hâlâ devam etmeyi planlıyorum. Çıkın la benle!

Şaka bir yana özgüvenini topla git ve yaz ki, "Sevgilin var mı?" Muhtemelen şaşıracaktır. Ancak yazacaktır,
-Hayır.
Ardından devam et!
-O zaman yeni sevgilinle tanıştırayım, bundan sonra sevgilim var diyeceksin. Nam-ı diğer (adını yaz)
O da,
-S.git. Diyecek.
Sonrasını sen düşün. Herşeyi ben mi anlatacam?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Red yemekten korkmayın. Ben kaç kere @Furkan Karagülle'ye, @Letrion'a, @2mApoo'ya çıkma teklifi ettim ama cevap bile vermediler. Yalansa yalan desinler. Vazgeçmedim, hâlâ devam etmeyi planlıyorum. Çıkın la benle!

Şaka bir yana özgüvenini topla git ve yaz ki, "Sevgilin var mı?" Muhtemelen şaşıracaktır. Ancak yazacaktır,
-Hayır.
Ardından devam et!
-O zaman yeni sevgilinle tanıştırayım, bundan sonra sevgilim var diyeceksin. Nam-ı diğer (adını yaz)
O da,
-S.git. Diyecek.
Raporlayım mı seni? :D

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,197
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

-Hayır.
Ardından devam et!
O da,
-S.git. Diyecek.
Abi zaten teklif ettim bidaha niye edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkma teklifi yapan mı var şimdiki zamanda? Kaçır kızı vesselam
Yok

Aga boşver bir kız için kendi hayatını zehir etmeye değmez
Oyle gibi

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan
Dünyanın sonu değil yahu. Gidin konuşun madem seviyorsunuz/hoşlanıyorsunuz. Red yerseniz ve arkadaşlığınız bu yüzden biterse karşınızdaki zaten olgun değil demektir. Olmuyosa olmuyo yani deneyin olum şansınızı. Keşke söyleseydim demekten iyidir yani.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Dünyanın sonu değil yahu. Gidin konuşun madem seviyorsunuz/hoşlanıyorsunuz. Red yerseniz ve arkadaşlığınız bu yüzden biterse karşınızdaki zaten olgun değil demektir. Olmuyosa olmuyo yani deneyin olum şansınızı. Keşke söyleseydim demekten iyidir yani.
Bitmedi arkadasligimiz ama aramiz asiri soguk oldugu yere gitmeye vs utaniyorum sunu duzeltmem lazim

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan
Bitmedi arkadasligimiz ama aramiz asiri soguk oldugu yere gitmeye vs utaniyorum sunu duzeltmem lazim
Atma kardeşim sen adım felan. Aranıza soğukluğu koyan o zaten. Sen vaz geçeceksin duygularından yapman gereken bu. Kendini topladığın zaman bir sorun olmadığını söyler geçersin. Gerisi onun bileceği iş.

Utanacak ne yaptında utanıyorsun. Gayet efendi gibi gidip belirtmişsin kendini. Gurur duy kendinle.

milenix

80+ Gold

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,197
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Top Bottom