Neler Yeni

Yenilenmiş S22 alınır mı?

skreets

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Güler
Merhaba dostlar, Poco X3 NFC kullanıyorum ve WhatsApp'tan ban yedim. Kendi telefonum üzerinden kendi numaramla WhatsApp'a giremiyorum. Ancak başka bir numara ile giriş yapabiliyorum. Ayrıca başka bir telefondan benim numaramla hesabıma girebiliyorum. Her şeyi denedim, ancak düzelmedi. Bu nedenle telefon numaramı değiştirmek yerine yeni bir telefon almaya karar verdim. Zaten telefonum oldukça eskimişti. Yeni telefon alma sebebim ise kredi kartına taksit yapmaları oldu. Kredi kartımda 40 TL'lik kalan limitim var. B veya A Grade bir S22 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı dostlar?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
ismail
Merhaba dostlar, Poco X3 NFC kullanıyorum ve WhatsApp'tan ban yedim. Kendi telefonum üzerinden kendi numaramla WhatsApp'a giremiyorum. Ancak başka bir numara ile giriş yapabiliyorum. Ayrıca başka bir telefondan benim numaramla hesabıma girebiliyorum. Her şeyi denedim, ancak düzelmedi. Bu nedenle telefon numaramı değiştirmek yerine yeni bir telefon almaya karar verdim. Zaten telefonum oldukça eskimişti. Yeni telefon alma sebebim ise kredi kartına taksit yapmaları oldu. Kredi kartımda 40 TL'lik kalan limitim var. B veya A Grade bir S22 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı dostlar?
Arkadaşımda s22 var şarj konusunda şikayetinin olmadığını söylüyordu.Bende de s22 ultra var almışken ultrayı almanızı öneririm.İlle düz alınacaksa s23 bakın.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,620
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
İyi bir firmadan alınıcaksa alınır (Easycep deneyimi olan arkadaşım var memnun şu an)
onun dışında sıfır s22 bakabilirsin pek bir fark yok taksit olmaz sadece

M0untain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
M0untaibn
Zuckerberg'in anasına mı sövdün naptın da whatsapp dan ban yemeyi başardın

skreets

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zuckerberg'in anasına mı sövdün naptın da whatsapp dan ban yemeyi başardın
Aero wp kullanıyordum adamlar 1 ay orijinal wpye geç diye uyardı fakat dikkate almadım en sonunda ban yedim.

şahin doğan

80+ Platinum
Batarya sorun olmazsa alınır. Bataryası başarılı değil, iPhone Se benzeri bataryası var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,662
Üyeler
154,267
Son üye
falsolase
Top Bottom