Neler Yeni

Yenilenmis telefon alınır mı?

Poette

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
poette süer
Bütçe
30000
Merhaba hocalarım iyi bayramlar. Suan kullandığım cihaz hem eski hem de süresini artık doldurmak üzere. Cihazı değiştirmeye karar verdim ama piyasa çok pahalı reklamlar da yenilenmis sıfır ayarında diye telefonlar gördüm sizce alınır mı?
Bide getmobil gibi siteler ne kadar güvenilir?

sefaucar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa uçar
Merhaba hocalarım iyi bayramlar. Suan kullandığım cihaz hem eski hem de süresini artık doldurmak üzere. Cihazı değiştirmeye karar verdim ama piyasa çok pahalı reklamlar da yenilenmis sıfır ayarında diye telefonlar gördüm sizce alınır mı?
Bide getmobil gibi siteler ne kadar güvenilir?
Merhaba getmobilden ve easycep telefon aldım mi 13t Türkiye cihazı mükemmel yazıyordu kozmetik olarak sıfır gibiydi hiç bir problemi yoktu şarj kablosu vardı sim iğnesi sadece adaptörü yoktu onuda satın alırsınız dışardan bide telefon kılıfı alır kullanırsınız ben çok memnunum toplamda 3 cihaz aldım yenilenmiş telefon olarak herhangi bir problem ve sorun yaşamadım

Poette

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
poette süer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba getmobilden ve easycep telefon aldım mi 13t Türkiye cihazı mükemmel yazıyordu kozmetik olarak sıfır gibiydi hiç bir problemi yoktu şarj kablosu vardı sim iğnesi sadece adaptörü yoktu onuda satın alırsınız dışardan bide telefon kılıfı alır kullanırsınız ben çok memnunum toplamda 3 cihaz aldım yenilenmiş telefon olarak herhangi bir problem ve sorun yaşamadım
Ya hocam simdi ben iPhone 13 almak istiyorum ama çok fazla alma diyen var kararsız kaldım

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Lian_GR

80+
Hocam uzun süredir ios kullanıyorum ama Samsung'a da gözüm kaynıyor değil sizce yenilenmis almak mantıklı mı?
APPLE kullandım 10 sene. 3 hafta önce s24 ultraya geçtim hayatım değişti kanka. Gidip alma yenilenmiş falan git o paraya s24+ Al

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hocam uzun süredir ios kullanıyorum ama Samsung'a da gözüm kaynıyor değil sizce yenilenmis almak mantıklı mı?
Değil yenilenmiş telefon Asla alınmaz anca yakında telefoncuya fln 2 3 ay kullanılmış telefon gelir öyle al

Poette

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
poette süer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değil yenilenmiş telefon Asla alınmaz anca yakında telefoncuya fln 2 3 ay kullanılmış telefon gelir öyle al
Hocam taksit ile alacam o parayı verecek param var ama bı an da vermek istemiyorum taksit yapacak 6 ay bildiğiniz bir site var mi?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Yavuz
Yenilenmiş telefon alma. S23 veya S24+ alabilirsin çok iyi telefonlar veya S23 Ultra.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765

Poette

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
poette süer
Hocalarım taksit ile nerden alabilirim?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Yavuz

orhankoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Orhan
Zamanında Iphone 6S lazım olmuştu ve yenilenmiş cihaz olarak almıştım 2.500 liraya. Kozmetik olarak mükemmel olanını almıştım ve gerçektem kozmetiğinde nokta hata yoktu. Cihazın içinden de garanti belgesi çıkmıştı ve telefonun hangi parçalarının değiştiği yazıyordu. Ben herhangi bir problem yaşamamıştım ama yüksek fiyatlara çıkacak olsam yenilenmiş almazdım sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom