Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Beylikdüzü mağazası
Şu an kuzenim Beylikdüzü'nde önünde 1 kişi falan var. Niye bu kadar sürdü anlamadım

Edit: Aslında mantıklı ya herkes 2 dk sürse bile 100 kişilik işlem 4 saat yapar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1521B8DC-9E6C-44A8-8725-D6FC196021D5.jpeg

Oh be! İçime su serpildi. Sipariş veriyor şu an.

Son düzenleme:

emreulgr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
jawind
Şu an kuzenim Beylikdüzü'nde önünde 1 kişi falan var. Niye bu kadar sürdü anlamadım

Edit: Aslında mantıklı ya herkes 2 dk sürse bile 100 kişilik işlem 4 saat yapar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Oh be! İçime su serpildi. Sipariş veriyor şu an.
mail order ne demek ? şuan yer kalmadı dimi

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Aydın İgal Gezer
Arkadaslar acibademe gittim siparisimi internetten verdim ne olur ne olmaz durum sormaya gittim gece 12den beklryenler varmis stok yok

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaslar acibademe gittim siparisimi internetten verdim ne olur ne olmaz durum sormaya gittim gece 12den beklryenler varmis stok yok
Zaten millet geceden sıraya girdi Sabah çok erken saatlerde bütün mağaza stokları dahi bitmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan seven
Instagram
hsnsvnn
Steam
hasan.seven03
Facebook
hasanseven03
Twitter
hsnsvnn
Yaklasık 3 sistemdir kasa bekliyorum 3 sistemdir alamadımm ama buna cok umutlanmıştım nakit avans cektım pc basında bekledım saniseyle tıkladık ödeme kısmında bana kod sordu ödeme kısmını tamamlayamadım sonra site çöktü.Millet 2 şer tane alırken sitede ben bir taneyi almayı beceremedim. Mağazaya gittim o kadar sıra vardıki bana gelene kadar gene bitti 12 saat içinde iki kere umutlarım tükendi. Artık sistem beklemiyorum gidiyorum avm de kazıklanmaya eyw.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    589.6 KB · Hit: 98

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yaklasık 3 sistemdir kasa bekliyorum 3 sistemdir alamadımm ama buna cok umutlanmıştım nakit avans cektım pc basında bekledım saniseyle tıkladık ödeme kısmında bana kod sordu ödeme kısmını tamamlayamadım sonra site çöktü.Millet 2 şer tane alırken sitede ben bir taneyi almayı beceremedim. Mağazaya gittim o kadar sıra vardıki bana gelene kadar gene bitti 12 saat içinde iki kere umutlarım tükendi. Artık sistem beklemiyorum gidiyorum avm de kazıklanmaya eyw.
Kendini bir sisteme bağlama dünyanın sonu mu geldi reis ne üzülüyorsun sanki başka sistem çıkmayacakmis veya yokmuş gibi düşünüyorsun böyle yapmayın kendinize yazık etmeyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan seven
Instagram
hsnsvnn
Steam
hasan.seven03
Facebook
hasanseven03
Twitter
hsnsvnn
Kendini bir sisteme bağlama dünyanın sonu mu geldi reis ne üzülüyorsun sanki başka sistem çıkmayacakmis veya yokmuş gibi düşünüyorsun böyle yapmayın kendinize yazık etmeyin
Hocam yanı 15 bıntl çalışan biri bu tür fırsatları yakalamazsa 2 maaşıyla vatandanmı alsın kasa.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam yanı 15 bıntl çalışan biri bu tür fırsatları yakalamazsa 2 maaşıyla vatandanmı alsın kasa.
Almasın oradan da tabii ki beklesin muhakkak bulur bişey ben yerinizde olsam ikinci el alırdım 3070 /5600 lu vs güzel bir sistem kurulur 20k ya gayet de iyi çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
maksi
ben de internetten almayı deneyip alamayanlardanım, sabah abimden rica ettim sağolsun bu soğukta o kadar bekledi ve çok şükür ki beklemesine değdi, sipariş verebildi. darısı alamayan arkadaşlara.

Top Bottom