Neler Yeni

Yine internet kopma hakkında korkularımı gidermek istiyorum

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Ahmet Yıldırım
Bu konuyu defalarca açtım ve bir yarar sağlamadı ama yine de umutluyum. Laptop 'umu büyük zorluklarla aldım. Ağustos sonlarında elime ulaşmıştı ve yaklaşık 3 ay sorunsuz oyun oynadım ta ki kulaklığımı ve mouse'mu alana kadar. Tam her şey tamam dedim ve internet kopma sorunları başladı. Ve bu sorun 3 aydır devam ediyor. Modem ya da internet sağlayıcı kaynaklı olduğunu düşünüyorum hatta umut ediyorum. Şu anda internete "İnternet kopma sorunu" yazdığınızda çıkan bütün yabancı ve türk kaynaklardan çözüm aradım. İşletim sistemi değiştim, bios güncelledim, driver güncelledim sildim yeniden yükledim, cmd'de internet ile ilgili bütün kodları çalıştırdım hem yönetici hem de normal olarak. modem ayarlarından şifreleme yöntemi değiştim, ismini değiştim, şifresini değiştim, modeme defalarca reset. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım defalarca kayıt oluşturdular hatta bir kere geri dönüş yapıp sorunun çözüldüğünü söylediler. Kullandığım internet 16 mbps indirme 1 mbps yükleme değerine sahip. modemim wifi 6 desteği sunmuyor. bilgisayarım wifi 6. Sorun bilgisayarda değildir değil mi? Yakında fibere geçeceğim. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,959
Üyeler
142,059
Son üye
zzistaken
Top Bottom