Neler Yeni

YKS Öğrencisi İçin Test Kitabı Önerisi

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Selim Kozan
Dostlar bu sene sınava gireceğim ve temel namına hiç bir şey yok desem yanlış olmaz hem tyt hem ayt için kitap önerisi olan varmı
Temelimin olmamasını göz önünde bulundurarak tavsiye ederseniz müthiş olur (EA Öğrencisiyim)
Sözel derslerim iyi ama sayısal taraf rezalet :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman sümük
EA öğrencisiysen mat kas hacı. bu sene mat kasanlar iyi yerlere girdi geri kalan mezun. AYT tarafı için başlangıç seviyesi çok kitap yok zaten acilin ilacı falan alabilirsin. sonra 345 bilgisarmal var orta seviye olarak, üst seviyede de orijinal alma ya acil ya da 3D al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

EA öğrencisiysen mat kas hacı. bu sene mat kasanlar iyi yerlere girdi geri kalan mezun. AYT tarafı için başlangıç seviyesi çok kitap yok zaten acilin ilacı falan alabilirsin. sonra 345 bilgisarmal var orta seviye olarak, üst seviyede de orijinal alma ya acil ya da 3D al.
TYT mat içinde aynı tavsiyelerim.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Selim Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TYT mat içinde aynı tavsiyelerim.
aslında full tyt matematik kasıp ayt kısmında sadece sözelleri yapsam iyi puan yapar mıyım diye düşünüyorum bi tık kafayı kurcalıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman sümük
aslında full tyt matematik kasıp ayt kısmında sadece sözelleri yapsam iyi puan yapar mıyım diye düşünüyorum bi tık kafayı kurcalıyo
tam tersi ayt matematik yapman seni daha fazla öne atar. ea da herkes edebiyat yapabiliyo zaten

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Selim Kozan

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
SEYFULLAH KIR
ayt mat değilde tyt matı fullemeye çalışmak daha iyi olmaz mı tyt mat daha kolay tüm sene hem ayt hem tyt mat ile ilgilenmektense sadece tyt mat ile ilgilenip ondan ilerlerim

aradığım adam
ben egeye gittim bir faydası yok
sadece farkındalık yaşamak için aileden uzak 2 senelik bir bölüm salla maksat başka bakış açıları kazanmak

ha gideceksen de adam akıllı ortamı olsun gidip de konya vari bir yer yazma

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Selim Kozan
sadece farkındalık yaşamak için aileden uzak 2 senelik bir bölüm salla maksat başka bakış açıları kazanmak

valla marmara psikoloji istiyorum bakalım bişeyler yapıcaz inşallah

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
SEYFULLAH KIR
ne kadar kıyıda köşede boş çar meslek varsa farklılık olsun diye herkes orda bir de marmara sıfırdan imkansız bu arada
istanbulda mı oturuyorsun? oturuyorsan başka şehre git

yani sıfırdan marmara kazanman imkansız

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman sümük
ayt mat değilde tyt matı fullemeye çalışmak daha iyi olmaz mı tyt mat daha kolay tüm sene hem ayt hem tyt mat ile ilgilenmektense sadece tyt mat ile ilgilenip ondan ilerlerim

aradığım adam

tytye vereceğin emeği direkt aytye ver fulleyemesen bile çok puan getirecektir emin ol. EAcılar zaten ayt mat yapamıyor diye sayısal yerine ea seçiyor.

bölüme göre değişir. amacın iş kurmaksa o alanda ustalaşabilirsin ancak tıp veya mühendislik okumak istiyorsan üniversite okumak zorundasın

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
SEYFULLAH KIR
tytye vereceğin emeği direkt aytye ver fulleyemesen bile çok puan getirecektir emin ol. EAcılar zaten ayt mat yapamıyor diye sayısal yerine ea seçiyor.

bölüme göre değişir. amacın iş kurmaksa o alanda ustalaşabilirsin ancak tıp veya mühendislik okumak istiyorsan üniversite okumak zorundasın
türkiyede üniversite vakit kaybı isteyen istediğini söylesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,285
Üyeler
154,208
Son üye