Neler Yeni

YKS'de İyi Yapan Yazın Ne Yaptı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
YKS'de ort 80-90 TYT, 60 civarı AYT yapan
İster bu yıl ister geçen yıllarda sınava giren, 11'den 12'ye geçiş yazında ne yaptı

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
İster bu yıl ister geçen yıllarda sınava giren, 11'den 12'ye geçiş yazında ne yaptı
Ben 62 ayt 99 tyt yaptım yazın bişey yapmak aklıma gelmedi. Lti kalktıktan sonra saldım zaten moralim çok bozulmuştu bence her şeye hazırlıklı olunması lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm
İlk eksiklerini kapattı sonra tyt başladı kasıma kadar bitirdi ondan sonra ayt başladı nisan sonu bitirse mayısta tamamen test çözdü 11.sınıfta bu şekil yaparsan 12.hem çok rahat edip hemde çalıştığın konuyu sınıfta tekrar anlatılınca ezberlersin artık 12.sınıfta unutmamak adına arada geri dönüp çalışma ondan sonrasıda full soru görüp çözmek full test çözeceksin.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Şifa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şifa Güneş
hocam 11den 12 ye geçince tyt tekrar yaptım deneme falan ama 11deyken tyt çalııyordum temmuzda ise 11 çalışmaya başladım bu arada sayısalım. tyt 100 ayt 66

• Beğen

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
  • Beğen

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Kaç sıralama geldi?
11. Sınıfsan tyt odaklanmanı tavsiye etmem 11 konuları 12 aytnin temelini ve genel aytnin yarısından fazlasını oluşturur. 11. Sınıfta tamamen ayt odaklanmalısın. Zaten tytyi belli bir seviyede yapabilirsin sonrasında artırmak çok daha zor oluyor. Sınavı kazandıran her zaman aytdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

11. Sınıfsan tyt odaklanmanı tavsiye etmem 11 konuları 12 aytnin temelini ve genel aytnin yarısından fazlasını oluşturur. 11. Sınıfta tamamen ayt odaklanmalısın. Zaten tytyi belli bir seviyede yapabilirsin sonrasında artırmak çok daha zor oluyor. Sınavı kazandıran her zaman aytdir
Bişey daha diyeyim eğer sayısaldan hazırlanıyorsan ve birilerinden tavsiye almak istiyorsan sadece sayısaldan hazırlanmış insanlara sorularını sormalısın. Tm ve sözeller ayt fenin ağırlığını anlayamazlar çünkü. Mfden tmye dönme arkadaslar hariç zaten tm derecelerinin yarısının çoğu da onlar.

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey daha diyeyim eğer sayısaldan hazırlanıyorsan ve birilerinden tavsiye almak istiyorsan sadece sayısaldan hazırlanmış insanlara sorularını sormalısın. Tm ve sözeller ayt fenin ağırlığını anlayamazlar çünkü. Mfden tmye dönme arkadaslar hariç zaten tm derecelerinin yarısının çoğu da onlar.
12'ye geçiyorum hocam 11 değil

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Hocam bu sene girdim YKS ye ön büyük hatam yeni seneye(2023 yazından 2024 başına) kadar TYT yi bitirmemiş olmak. Ama TYT Feni yazın bitirmeyin çok hızlı unutuluyor ve AYT yi yazın es geçmeyin yoksa çok sıkışırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Kardeşim selamlar 61 ayt 91 tyt civarıı bir şey yapıp 40k sıralamaya girdim
ben mezun senemde kazandım,geçen sene yazın daha yeni sınavdan çıkmış ve çok fazla yorgun olduğum için kendime zaman ayırmıştım.

Sen eĝer daha ilk senendeysen bence 11 tekrarı ve tyt mat-türkçeye odaklanmalısın
Tyt mat, türkçe sadece çünkü bura 80 soru çok ciddi pastası var hem de tyt fen ve sosyal çok zorlayan kısımlar olmadığından her türlü halloluyor.
11 tekrarı yap çünkü 12 deki çoğu konu 11 den altyapı istiyor sayısalsan bir de son sene dönem başlayınca hem 12 hem 11 götürmek cidden çok zor bir de tyt yi eklersen vay haline

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,439
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom