Neler Yeni

YKS'de İyi Yapan Yazın Ne Yaptı?

Golf 4 R32

80+ Silver
YKS'de ort 80-90 TYT, 60 civarı AYT yapan
İster bu yıl ister geçen yıllarda sınava giren, 11'den 12'ye geçiş yazında ne yaptı
Yaz bişey yapmadım yksde 1m bekliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ahmet
11. Sınıfsan tyt odaklanmanı tavsiye etmem 11 konuları 12 aytnin temelini ve genel aytnin yarısından fazlasını oluşturur. 11. Sınıfta tamamen ayt odaklanmalısın. Zaten tytyi belli bir seviyede yapabilirsin sonrasında artırmak çok daha zor oluyor. Sınavı kazandıran her zaman aytdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey daha diyeyim eğer sayısaldan hazırlanıyorsan ve birilerinden tavsiye almak istiyorsan sadece sayısaldan hazırlanmış insanlara sorularını sormalısın. Tm ve sözeller ayt fenin ağırlığını anlayamazlar çünkü. Mfden tmye dönme arkadaslar hariç zaten tm derecelerinin yarısının çoğu da onlar.

11. Sınıfsan tyt odaklanmanı tavsiye etmem 11 konuları 12 aytnin temelini ve genel aytnin yarısından fazlasını oluşturur. 11. Sınıfta tamamen ayt odaklanmalısın. Zaten tytyi belli bir seviyede yapabilirsin sonrasında artırmak çok daha zor oluyor. Sınavı kazandıran her zaman aytdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey daha diyeyim eğer sayısaldan hazırlanıyorsan ve birilerinden tavsiye almak istiyorsan sadece sayısaldan hazırlanmış insanlara sorularını sormalısın. Tm ve sözeller ayt fenin ağırlığını anlayamazlar çünkü. Mfden tmye dönme arkadaslar hariç zaten tm derecelerinin yarısının çoğu da onlar.
sayısal dan mı gidelim sözeldenmi ?

• Beğen

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ahmet
reis onu da bize soruyorsan sanayi yoluna git en azından paran olur cebinde
11 e geçtim meslek de bilişim okuduğum için matematik yok artık o yüzden sordum ona göre kendim özel matematik dersi alacaktım matematiğim çok iyi bundan faydalanmak isterdim ama sen biraz ön yargılı davranmışsın dostum

• Beğen

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Barış Okçu
11 e geçtim meslek de bilişim okuduğum için matematik yok artık o yüzden sordum ona göre kendim özel matematik dersi alacaktım matematiğim çok iyi bundan faydalanmak isterdim ama sen biraz ön yargılı davranmışsın dostum
hocam ne olursa olsun hangi tarafa yöneleceğine sen karar vermelisin. Direkt lise temelinden başla yani tyt daha sonra ise ayt ye geç. Çalışırsan ayt daha kolay sayısal olarak. Tyt yi biraz çalıştıktan sonra hangi kısmı seçmek istediğini anlarsın

• Beğen

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ahmet
hocam ne olursa olsun hangi tarafa yöneleceğine sen karar vermelisin. Direkt lise temelinden başla yani tyt daha sonra ise ayt ye geç. Çalışırsan ayt daha kolay sayısal olarak. Tyt yi biraz çalıştıktan sonra hangi kısmı seçmek istediğini anlarsın
Sağol

• Beğen

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
sayısal dan mı gidelim sözeldenmi ?
hangi tarafa ilgin daha çoksa ama sözeli pek önermem gerçekçi olmak gerekiyorsa. Tm bölümlerine bakabilirsin sayısalda zorlanacagını düşündüysen

• Beğen

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
İster bu yıl ister geçen yıllarda sınava giren, 11'den 12'ye geçiş yazında ne yaptı
Tyt yaz kursuna gitmiştim eh işte verimli sayılırdı ama zamanımın çoğunu bi projeye harcamıştım yani dershanede dersi dinlediğim kadarıyla bıraktım ama bence bu çok da mantıklı bir soru değil herkesin eksiği farklıdır sonuçta en iyi kendin bilirsin

• Beğen

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Turhan
Geçen sene 102tyt yaptım ayt de sıçamsaydım iyiydi lti kaltıktan sonra ben zaten biliyorum diyio çalışmafım 17net yaptım matta mata hrp güvendiğim için fen çalıştım fende 35net civarıydi demem o ki ayt önemli o kadarr çalıştığım tyt ve lti boşa gitti mata yoğunlk ver fen dönem içi yapılıyor

• Beğen

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Mehmet emre börekçi
74 ayt 112 tyt yaptım yazın günde 20 teste yakın matematik çözdüm 11. sınıf mat konularını kusursuz bir şekilde öğrendim ve 11. sınıf fen konularını yüzeysel bir şekilde tekrar ettim

• İnanılmaz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
74 ayt 112 tyt yaptım yazın günde 20 teste yakın matematik çözdüm 11. sınıf mat konularını kusursuz bir şekilde öğrendim ve 11. sınıf fen konularını yüzeysel bir şekilde tekrar ettim
Bu sene mi? Ve kaç sıralama geldi

bwNN

80+ Silver
Kisaca yazayim TYT full deneme ve analiz yap AYT ye de başla yavaştan derece yapmadım ama kime sorarsan bunu soyler derece yapanlara tabi

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,444
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom