Neler Yeni

YKS'de İyi Yapan Yazın Ne Yaptı?

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Mehmet emre börekçi
Bu sene mi? Ve kaç sıralama geldi
4k ham 4.5k yerleştirme bunlar netim değil bu arada kalan boşluklarda boş ve yanlışlarım da var da yks'ye girip bakmaya üşendim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Mehmet emre börekçi
9-10 nasıldı?
hayat boş pompala coş tarzındaydım altyapım olmadı bilgisayar oynayıp keyfime keyif kattım sadece yazılıdan 1-2 gün önce ders çalışsam yeter tarzında bir anlayışım vardı belki öyle yapmasam daha iyi olurdu ama geçmiş geçmişte kaldı ne yapayim

• Beğen

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
...
YKS'de ort 80-90 TYT, 60 civarı AYT yapan
İster bu yıl ister geçen yıllarda sınava giren, 11'den 12'ye geçiş yazında ne yaptı
Matematik (TYT) ve Türkçe'ye erkenden başlamak çok etkiliyor. TYT matematiği ne kadar çabuk gelişitirip AYT'ye başlarsan faydana. Onun dışında Ağustos ortaları gibi TYT Fen başlamıştım. Bu sene sayısalda 6880. oldum.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Arda Yıldırım
tyt 99 ayt 72.5 yaptım bu yıl. TM 166 oldum. Çok soru çözmedim. Çok aşırı çalışmadım. En iyi yaptığım şey yanlışlarımı çok iyi çözmekti. Deneme kontrollerim yıl başlarında ort. 1-2 saat sürüyordu. Her yanlışımın nerdeyse fotoğrafını çekiyordum ve otobüste, yemek yerken vs tekrar ediyordum. Yanlışlarını öğrenmek yapabileceğin en büyük doğrudur. Öyle yap ki her denemenin kontrolünü/çözümünü. Bir daha o denemeyi çözdüğünde 115 üstü yapacak kıvama gel. Yani yanlışlarını o kadar iyi öğren. Böyle yapmadan atlama hiçbir denemeyi. Not: tyt son haftalarda ort. 110 net yapıyordum. Seni kurtaracak olan aytdir. Tyt sınav anı dikkat hatası vs yaptırabilir, hızlı çözmen gerekiyor çünkü. Ama ayt daha sağlam bir liman.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
Matematik (TYT) ve Türkçe'ye erkenden başlamak çok etkiliyor. TYT matematiği ne kadar çabuk gelişitirip AYT'ye başlarsan faydana. Onun dışında Ağustos ortaları gibi TYT Fen başlamıştım. Bu sene sayısalda 6880. oldum.
11 ortalarında bs paragraf bitirdim. Şu anda da 345 sıfır risk paragraf 1/3 bitti. Dil bilgisinde 3-4 başlık hariç sorunum yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,430
Üyeler
149,727
Son üye
barkrap
Top Bottom