Neler Yeni

YKS'yi Fullediniz. Hangi Mesleği Tercih Edersiniz?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
Bir üniversiteye girmezdim. Boş alfalık taslamak için değil gerçekten istemiyorum.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Milli savunma üniversitesi hava

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Bir üniversiteye girmezdim. Boş alfalık taslamak için değil gerçekten istemiyorum.
O düzeyde olmadığın için bu şekilde düşünmen gayet normal.

Cambridge
MIT
Yale

Bu üçlüden biri için uğraşırdım sanırım.

TR için Boğaziçi CE

oEnesQlf

80+ Silver
Yazılım mühendisliği.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Birçok kişi yazılım ağırlıklı meslekler seçmiş. Bu meslekler Türkiye'ye uygun değil. Yurtdışı herkesin tek hayali muhtemelen.

melidoas6

80+ Silver
Yks yi fulleyemedik obpmiz de 100 değil ama Aytyi fulledik🤙. Tıp yazdım pişmanım. Hatta okul bittikten sonra tekrar başka bir üni bile okuyabilirim. Bugünkü aklım olsa kesinlikle elektrik elektronik mühendisliği okurdum. Bence tartışmasız en iyi meslek de budur. Şuan geçmişte gelecekte dünyanın her yerinde.
EE fazla mezun veriyor ve o kadar iyi değil diye düşünüyorum hatta bırakmayı düşünüyorum ben. Abd ve Türkiyenin mezun sayısı yaklaşık aynı Türkiye daha fazla ve 4 senede yeterli eğitimi alınıcak bir alan değil şahsi düşüncem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınava tekrar girip yapay zeka, yazılım , bilgisayar mühendisliği tercih etmeyi düşünüyorum

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Hemşirelik veya Eczacılık. Sanırsam sağlık alanından başka bir şey okumam.

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
Yazılım giderdim

Top Bottom