Neler Yeni

YKS'yi Fullediniz. Hangi Mesleği Tercih Edersiniz?

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Matty Man
koç/boun ekonomi/işletme/siyaset

JSezar

80+ Silver
boğaziçi işletme.hiç düşünmem.

bnnmirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
miraç turan
hocam fiziki yeterliliği güzel yapmak gerekiyor adamlar stadın yanına ambulans çekmişler koşarken bayılırsalar diye o derece ben az daha bitiremiyodum hatta
Kendi üstüme konuşursam yapma ihtimalim var çünkü kendime spor ve mülakat alanında güveniyorum

furk88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ğ
TYT ve AYT'yi tamamen fullediniz. OBP'niz 100. Hangi mesleği tercih ederdiniz?

Benim seçimim bilgisayar mühendisliği, havacılık ve uzay mühendisliği, moleküler biyoloji ve genetik veya otomobil mühendisliği olurdu.
Yazılım mühendisliği

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yazılım/Bilgisayar Mühendisliği - Uzay Mühendisliği

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Tayfun Yılmaz
Uzay Mühendisliği

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,604
İsim
Hacı
Tıp seçerdim.

hopeS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Adem
Yks yi fulleyemedik obpmiz de 100 değil ama Aytyi fulledik🤙. Tıp yazdım pişmanım. Hatta okul bittikten sonra tekrar başka bir üni bile okuyabilirim. Bugünkü aklım olsa kesinlikle elektrik elektronik mühendisliği okurdum. Bence tartışmasız en iyi meslek de budur. Şuan geçmişte gelecekte dünyanın her yerinde.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yks yi fulleyemedik obpmiz de 100 değil ama Aytyi fulledik🤙. Tıp yazdım pişmanım. Hatta okul bittikten sonra tekrar başka bir üni bile okuyabilirim. Bugünkü aklım olsa kesinlikle elektrik elektronik mühendisliği okurdum. Bence tartışmasız en iyi meslek de budur. Şuan geçmişte gelecekte dünyanın her yerinde.
Çift üniversite okumak vakit kaybı olmaz mı?

Tilsch

80+ Bronze
Kaçıncı sınıfsınız?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,372
Üyeler
149,714
Son üye
ÖzkanE
Top Bottom