Neler Yeni

Youtube de ne tutar?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can
Merhaba dostlar,
Youtube de oyun kanalı olarak içerik üreteceğim ama hangi içerik tutar hangi oyun tutar bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Düşük sistemim var.

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
bitmiyo
Tutacak olan oyun değil, sensin. Muhabbetin, esprilerin, konuşkanlığın, sempatikliğin..
Hangi oyun olursa olursa muhabbetin yoksa, insanlara kendini dinlettiremiyosan iş yapamazsın.
Ben kendime güveniyorum, konuşkanım, yeri geldiğinde espri de yaparım diyosan kafana takılan soruları sorabilirsin.
Yardımcı olurum.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tutacak olan oyun değil, sensin. Muhabbetin, esprilerin, konuşkanlığın, sempatikliğin..
Hangi oyun olursa olursa muhabbetin yoksa, insanlara kendini dinlettiremiyosan iş yapamazsın.
Ben kendime güveniyorum, konuşkanım, yeri geldiğinde espri de yaparım diyosan kafana takılan soruları sorabilirsin.
Yardımcı olurum.

Bu tarz video üretmek istiyorum ama capcut, kdenlive ile yapılır mı bilmiyorum. Bu tarz hikaye anlatımlı video nasıl hazırlanır hiçbir bilgim yok.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
abi denicen yani ne kaybedersin ki?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
Merhaba dostlar,
Youtube de oyun kanalı olarak içerik üreteceğim ama hangi içerik tutar hangi oyun tutar bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Düşük sistemim var.
youtubeda içerik kendi kendine yetmiyor artık içeriğin yanında sende önemlisin yukarda ki arkadaşın dediği gibi. İçerik daha önemli ama 60 40 gibi bence bunun dengesi, çünkü sadece YouTube da kalırsan gelişemezsin. içeriklerinden kısa içerikler üretip dikey format platformlarına yüklemen lazım

E0q1NoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
berkay türküm
capcut pc sürümü yeterli kimsenin bilmediği bir oyun odaklı olursan kimse seni umursamaz sürekli farklı farklı oyun videoları çeken bir kanal olman daha iyi

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Sıradışı ol.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
capcut pc sürümü yeterli kimsenin bilmediği bir oyun odaklı olursan kimse seni umursamaz sürekli farklı farklı oyun videoları çeken bir kanal olman daha iyi
Hangi oyunları çekeyim hocam? Capcuta virüslü demişlerdi hala var mı o konu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209