Neler Yeni

YouTube için hazırladığım CS 1.6 editi nasıl olmuş?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
Yasin kucuk muhtemelen. Hevesini de kirmak istemem. Edit dedigin sey, efektlerle birlikte her sahnede, videoyu bunlarla desteklemektir. Mesela Deagle alip, adamlara her one tap attiginda, farkli efektlerle videoyu yavaslatip, muzigi de tam o ana uyarlaman. Botlarla oynuyorsun. Ayrica kolsuz silahi kullaniyorsun. Ben senin yasindayken, ak47 ile bir seyler yapmaya calisiyordum bu oyunda. Elindeki otomatik sniperi birkarak, daha fazla gorsel solen sunan silahlara yonel. Youtubedan cs 1.6 editleri izleyip kendini bu yonde gelistir. Cs"ye en iyi giden muzik tarzi hard rock diye dusunuyorum. Oyundaki botlarin hareketleri zorlugu ne kadar artirirsan artir, cok tekduze. Oyunu online oynayarak, iyi kullandigin bir silah belirle kendine. Mesela ak47 kullanmasi zor, spray atmasi bir o kadar zordur cs 1.6"da. Sen mesela spray atarak ve spray transferi yaparak editlemeye calis. Diger editlerden farkin olsun. Fikir edinmek istersen de, cs 1.6 editleri efsanedir. Youtube"da bu editleri izle bunlardan fikir edin. Daha sonra da edit programi ile kendini gelistirerek, hayal gucun ile farkli sekillerde editle. Ama lutfen bu sekilde keko muzigine benzer muzikler koyma. Rock tarzi olsun.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Deniz Bey
Bende bir şey var sandım

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
neredeyse 1 yillik konu nasil oldu da bir anda canlandi acaba gece gece iyi güldürdü

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bu konu bambaşka bir konuydu ah ah AR-CA-DE bir dünya markasıydı...

Top Bottom