Neler Yeni

YouTube İle İlgili Problem

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Başlık bile koyamadım nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama YouTube'da bir şarkı videosu açayım, bir sonraki video sürekli yok 1 saat versiyon, yok bütün şarkıları, yok 2022 en sevilen şarkılar falan böyle abidik gubidik abzürt şeyler oluyor. Hiç kendim açmadım, hiç beğenmedim, ne alaka bilmiyorum yani. Anlayacağınız böyle YouTube sıfırlama gibi bir şey var mı yani ben bunu nasıl düzeltebilirim? Ana sayfam aşırı dandik. Sürekli daha önce izlediğim videoları görüyorum. Anlayacağınız YouTube'm iğrenç.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
YouTube sıfırlama gibi bir şey var mı yani ben bunu nasıl düzeltebilirim?
Var ama yapmana gerek yok, 10 dakikanı ayırarak hoşuna gitmeyen videoları 3 noktaya basarak ilgilenmiyorum olarak işaretlersen sorun çözülür ve YouTube sana bir daha o tarz videolar önermemeye çalışır.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var ama yapmana gerek yok, 10 dakikanı ayırarak hoşuna gitmeyen videoları 3 noktaya basarak ilgilenmiyorum olarak işaretlersen sorun çözülür ve YouTube sana bir daha o tarz videolar önermemeye çalışır.
Onun nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz? "İlgilenmiyorum" ile ilgilenecğim :D ama çözüm olmazsa sıfırlayabilirim

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Onun nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz? "İlgilenmiyorum" ile ilgilenecğim :D ama çözüm olmazsa sıfırlayabilirim
Videonun yanındaki 3 noktaya basın ve ilgilenmiyorum’a tıklayın.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bunu yaptım. Sıfırlamanın nasıl yapıldığını da öğrenmek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu işe yaramıyor ya.

Son düzenleme:

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Bunu yaptım. Sıfırlamanın nasıl yapıldığını da öğrenmek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
  2. Sağ üstteki Diğer simgesini. tıklayın.
  3. Diğer araçlar. Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.
  4. En üstte bir zaman aralığı seçin. ...
  5. "Çerezler ve diğer site verileri" ile "Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar" onay kutularını işaretleyin.
  6. Verileri temizle'yi tıklayın.
Bunu buldum demeyebilirsin.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
  2. Sağ üstteki Diğer simgesini. tıklayın.
  3. Diğer araçlar. Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.
  4. En üstte bir zaman aralığı seçin. ...
  5. "Çerezler ve diğer site verileri" ile "Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar" onay kutularını işaretleyin.
  6. Verileri temizle'yi tıklayın.
Bunu buldum demeyebilirsin.
Edge kullanıyorum. Bu ayarı bulamadım. Kafayı yemek üzereyim sabahtan beri ilgileniyorum tek bir şey bulamadım. :D İlgilenmiyorum kısmı işe yaramıyor. Bir videoya "ilgilenmiyorum" diye işaret atıyorum. Bir kaç şarkı sonra yine aynı 1 video başlıyor. Aynı tarzda değil, direk aynısı. Böyle bi saçmalıkta var işin içinde. Bakalım nasıl çözücez.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Google hesabın ile birlikte kullanıyorsan hizmetler kısmından YouTube'u silebilirsin ama kanalın, aboneliklerin, oynatma listelerin, bir kanala "katıl" üyeliğinde dahil olmak üzere bütün hizmetler silinir ve aynı Google hesabı ile ama sıfırdan bir YouTube kanalı ile birlikte YouTube'u kullanmaya devam edebilirsin.

IMG_20220522_162613.jpg

IMG_20220522_162425.jpg

IMG_20220522_162507.jpg

Bergee

80+ Silver
Hiçbiriyle uğraşamam dersen direkt google hesabını değiştir :D Bir kere bana da böyle olmuştu gittim hesap değiştim denemediğim şey kalmamıştı o zamanlar samsung galaxy ace vardı hey gidi günler hey :D

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Hiçbiriyle uğraşamam dersen direkt google hesabını değiştir :D Bir kere bana da böyle olmuştu gittim hesap değiştim denemediğim şey kalmamıştı o zamanlar samsung galaxy ace vardı hey gidi günler hey :D
Ya şimdi gmail falan filan hepsi senelerdir kullandığım şeyler olduğu için, bunu yapmak istemiyorum. Bir yol buldum sanırım. Deneyip paylaşacağım. Olacak gibi.

Top Bottom