Neler Yeni

youtube kanalımda nasıl takipçi arttırabilirim

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
paylaşımlar bir tık alakasız gibi ondan olabilir ya gündeme bağlı kalıcaksın ya da olay yaratıcak içerik çıkaracaksın

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
paylaşımlar bir tık alakasız gibi ondan olabilir ya gündeme bağlı kalıcaksın ya da olay yaratıcak içerik çıkaracaksın
karışık olsun istedim sence hangi tür şarkılar gider. biraz nakarat yardımı da fena olmaz. bir kaç kelime yardımcı olur gibi ben devamını getirip müzik yaparım

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
youtube kanalı açtım. videolarım da günlerdir hiç artış yok. o kadar emek veriyorum 1 takipçi anca geldi. içeriklerim mi kötü acaba ?
bazıları bir şeyler yapıp videolarını direk shorta düşürüyorlar onu nasıl yapabilirim youtube ile uğraşan var mı?
kanal link:
içeriğin tutması zor hocam bana göre shortstan ilerlemek istiyorsan oyun film dizi editleri yapabilirsin veya çocukların ilgsini çekebilcek kesit paylaşabilirsin ya da fenomenlerin kesitlerini paylaşabilirsin banner pp düzgün bir hakkında kısmı yap ve izlenmeler , aboneler artınca normal videolar atabilirsin buda para kazanmanı açar kolay gelsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
içeriğin tutması zor hocam bana göre shortstan ilerlemek istiyorsan oyun film dizi editleri yapabilirsin veya çocukların ilgsini çekebilcek kesit paylaşabilirsin ya da fenomenlerin kesitlerini paylaşabilirsin banner pp düzgün bir hakkında kısmı yap ve izlenmeler , aboneler artınca normal videolar atabilirsin buda para kazanmanı açar kolay gelsin
shortstan da para kazanma aciliyo, 3 ayda 90 milyon izlenme mi ne gerekiyordu

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Top Bottom