Neler Yeni

Yardım Youtube video izlerken kasma

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Sistemim imzamda. Yabancı forumları bile araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. Tüm arkadaşlarımın bilgisayarlarını, laptoplarını inceledim böyle bir sıkıntı yok. Ekran kartı driverım güncel. 1080P 60 FPS video izlerken sayfayı aşağı kaydırırken kasmalar oluyor.
Not: Donanım hızlandırmayı kapatmak istemiyorum. Çünkü bilgisayarımın beni böyle birşeye muhtaç etmemesi gerekiyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İnternetten kaynaklanıyor. O sorun bende de mevcut. Özellikle 1080p 2x video izlerken daha fazla kasıyor.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
Modeminle alakalı olabilir mi? Ben 5g wifi kullanırken oyunlarda kasma oluyor, 2.4g veya kabloluya aldığımda düzeliyor.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modeminle alakalı olabilir mi? Ben 5g wifi kullanırken oyunlarda kasma oluyor, 2.4g veya kabloluya aldığımda düzeliyor.
Kablolu kullanıyorum. Modem olarak Asus kullanıyoruz. Komşu da duruyor modem ortak wifi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten kaynaklanıyor. O sorun bende de mevcut. Özellikle 1080p 2x video izlerken daha fazla kasıyor.
Peki bu ekran kartımda sorun olduğu anlamına gelebilir mi? Endişelenmeli miyim?

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Farklı bir tarayıcı ile denedin mi?

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Yani belki çok önemsiz duruyor ama video izlerken bilgisayarının kasması çok can sıkıyor (Sadece YouTube da değil herhangi bir video izlerken oluyor). Oyunlarda bir problem yok.

Hem geçmişi silip hem de çerezleri sıfırlamayı dener misin?
Yaptım fakat düzelmedi. Ben geçen temiz kurulum ile W10 yükledim. Gene düzelmemişti.

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yani belki çok önemsiz duruyor ama video izlerken bilgisayarının kasması çok can sıkıyor (Sadece YouTube da değil herhangi bir video izlerken oluyor). Oyunlarda bir problem yok.

Yaptım fakat düzelmedi. Ben geçen temiz kurulum ile W10 yükledim. Gene düzelmemişti.
Temiz kurulumda bile düzelmediyse donanımsal bir sıkıntı vardır büyük ihtimalle. ama ilk defa duydum böyle donanımsal bir problemin sadece Youtube'da olduğunu. monitörünüz 1080P 144 HZ'mi?

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Laptop ise ısı dağıtıcı bantların kalkmış olabilir. Masaüstü ise aklıma hiçbir şey gelmiyor çok tuhaf.

Top Bottom