Neler Yeni

YÜKLENECEK TAVSİYE UYGULAMALAR

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
Beyler bugün sistemimi topluyorum parçaları geldi 7800X3D 4070 ti süperli bi sistem
Windowsu kendi orjinal sitesinden mi yükleyeyim önerdiğiniz bir yer var mı key satın almak için
Driverları kendi sitelerinden yükleyeceğim extra driver booster kullanacağım sizin tavsiye ettiğiniz bi yazılım veya mutlaka yapmam gereken ayarlar var mı sistem içerisinde daha stabil kullanmak için vs vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
umut aytekin
Beyler bugün sistemimi topluyorum parçaları geldi 7800X3D 4070 ti süperli bi sistem
Windowsu kendi orjinal sitesinden mi yükleyeyim önerdiğiniz bir yer var mı key satın almak için
Driverları kendi sitelerinden yükleyeceğim extra driver booster kullanacağım sizin tavsiye ettiğiniz bi yazılım veya mutlaka yapmam gereken ayarlar var mı sistem içerisinde daha stabil kullanmak için vs vs
Korsan kullanma. Windowsu etkinleştirmeden de kullanabilirsin.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,287
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Sağlam lisans win11 home alabilirsin .
Wini kendi sitesindne yükle

YazılımKafa

80+ Silver
Windows u kendi sitesinden indir, sağlam lisanstanda key satın al. Ayrıca driver için driver booster falan yükleme. Driverları kendi indirir

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windowsu kendi sitesinden indiricem bir de key alırım tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows u kendi sitesinden indir, sağlam lisanstanda key satın al. Ayrıca driver için driver booster falan yükleme. Driverları kendi indirir
Hepsini indirir mi usb sürücüleri oyun yazılımlari vs

YazılımKafa

80+ Silver
Windowsu kendi sitesinden indiricem bir de key alırım tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsini indirir mi usb sürücüleri oyun yazılımlari vs
Her şey kendi iniyor. Sadece geforce experience yükleyip ekran kartı driverını güncellersin. Diğerleri otomatik iniyor. Boşuna öyle uygulamalar yükleme

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
Her şey kendi iniyor. Sadece geforce experience yükleyip ekran kartı driverını güncellersin. Diğerleri otomatik iniyor. Boşuna öyle uygulamalar yükleme
Tamam o zaman teşekkür ederim tavsiye ettiğin bios ayarı veya sistem içerisinde yapılmasi gereken bi ayar var mı
Anakartım msi pro b650-s

YazılımKafa

80+ Silver
Tamam o zaman teşekkür ederim tavsiye ettiğin bios ayarı veya sistem içerisinde yapılmasi gereken bi ayar var mı
Anakartım msi pro b650-s
Kurulumdan sonra ram frekansına bakarsın. Eğer olması gerekenden azsa amd expoyu açarsın. Onun dışında nvidia denetim masası ayarlarına bakılabilir.

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
Kurulumdan sonra ram frekansına bakarsın. Eğer olması gerekenden azsa amd expoyu açarsın. Onun dışında nvidia denetim masası ayarlarına bakılabilir.
Bir de monitörüme ölü piksel testi yapıcam nerden yapabilirim ve bilgisayarım stabil çalışıyor mu sıcaklık değerleri vs en güvenilir sonuçları veren hangi uygulamalar var

YazılımKafa

80+ Silver
Bir de monitörüme ölü piksel testi yapıcam nerden yapabilirim ve bilgisayarım stabil çalışıyor mu sıcaklık değerleri vs en güvenilir sonuçları veren hangi uygulamalar var
İnternete ölü piksel testi, ghosting test ve ışık sızması testi yaz. Onları yap. Occt , furmark , cinebench yükle. Onlarla test yap. Cpu z yükleyip ram frekansına cl değerine bakarsın. Crystal disk mark ile ssd hız testi yaparsın. Crystal disk info ile ssd sağlığını kontrol edersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,677
Üyeler
151,591
Son üye
hevaissen
Top Bottom