Neler Yeni

Yurt dışı iPhone alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ramazan İşbilen
5500TL bütçem var iphone 8 8plus düşünürken Yurt dışı iphone X XS lerin de bu fiyatta olduğunu gördüm.
Geçici kayıt E devletten kaldırılmıştı fakat hala geçici kayıt yaptığını iddia eden siteler var.
Geçici kayıt hâlâ var mı varsa en güvenilir site hangisi?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,140
İsim
Yunus Şahin
Vipimei instagram sayfasına bakabilirsin. Bir ara kullanmıştım, hala takip ediyorum. Ve hala kayıt ettiklerini söylüyorlar.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
E devlet harici siteler yasa dışı ve illegal sayılmaz mı? 8plus ile x arasında o kadar büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum bence bu riske girmeye değmez. Bir yanlışlık olursa uğraş dur. Kayıt işi olmazsa telefon kapanır ve paran boşa gidebilir

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Geçici kayıt devri bitti. Yurtdışı cihaz alınabilir ama kayıt dahil ucuza geliyorsa. Yoksa astı astarını geçiyor.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Alınır ama senin durumunda alınmaz sebebini söyliyim yurtdışı telefonlar alınmasının sebebi şöyle mesela ben 17.000 TL'ye iPhone 14 pro Max aldım yani yurtdışı bir telefon alacağın zaman alacağın telefon sağlam bir telefon olması lazım yani sen şu an kalkıp bu piyasada telefonu satsam bu üste birkaç 1000 TL para koysan iPhone X alabiliyorsun zaten ki bir de bunun kayıt parası var bir de kayıt için 6000 TL para vereceksin ve ekstra verdiğim parayla beraber ayfon 11 bile alabilirsin hatta Xs Max bile alırsın yani yurtdışı telefon almak şöyle mantıklı ayfon 13 prodan tut 14 pro Maxe kadar mantıklı çünkü bunlar yüksek bütçe olduğu için aradaki kayıt parasını verdin zaman ve ettiğim kara baktığın zaman minimum 16.000 TL en düşük 14.000 TL kar etmiş oluyorsun yani bu yüzden yurtdışı telefon almak mantıklı fakat bu moda derece mantıklı değil alacağım model ne kadar yüksekse alacağın yurtdışı telefonu mantığı o kadar iyi yöndedir kendimden örnek vereyim ben de iPhone se 2022 vardı çöp bir cihaz bu cihazı verdim üstüne 17.000 TL verdim sıfır yurtdışı 14 pro Max aldım Batuma gittim geldim gidiş gelişim 2000 TL tuttu kayıt ettim yani cebimden toplam 25.000 TL çıktı şu an 14 pro Max ne kadar 50.000 TL yakın değil mi ettim karda en az dediğim gibi 25.000 TL yakın oldu o yüzden hocam yurtdışı telefon almak mantıklı fakat böyle düşük model için mantıklı değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,666
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom