Neler Yeni

yurt dışı iPhone alınır mı ?

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
Bütçe
3000
selam arkadaşlar yurt dışı iPhone almayı düşünüyorum aklımdaki model 8 plus veya X modeli bütçem 3K hattımı eski iphone cihazıma takarak kullancam

alovra

80+ Bronze
selam arkadaşlar yurt dışı iPhone almayı düşünüyorum aklımdaki model 8 plus veya X modeli bütçem 3K hattımı eski iphone cihazıma takarak kullancam
3k ya x varmi yd varsa alayim 6s e sim takarim

şahin doğan

80+ Platinum
4-5K ya Xs al.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
burak armağan
bence 8 plus yerine x veya xs alman daha mantıklı olur bu arada cihaz açlınca her yıl 8 ay kullanma hakkın var geri kalan 4 ayı da eski iphone cihazına takıp kullanabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

var kanka

evet xs daha iyi hem işlemci hem de ekran konusunda ama o kadar bütçem olursa 4.5K ya xs yerine 5K civarına 11 bulurum
evet xs yerine 11 almak daha mantıklı olur ama xr larada bakabilirsin

Son düzenleme:

alovra

80+ Bronze
var kanka

evet xs daha iyi hem işlemci hem de ekran konusunda ama o kadar bütçem olursa 4.5K ya xs yerine 5K civarına 11 bulurum
Peki eski telefonu surekli yanimda tutmam lazimmi yoksa evde dursa olurmu iyimiş cidden fiyat cok dez avantajı varmı

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,897
İsim
İsim İSİMOĞLU
X ve ya 8 Plus almam, şahsen 11 ve ya 12 Mini almaya çalışırım. Aldığım cihazı aldıktan sonra en azından güncelleyebiliyim yani.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence 8 plus yerine x veya xs alman daha mantıklı olur bu arada cihaz açlınca her yıl 8 ay kullanma hakkın var geri kalan 4 ayı da eski iphone cihazına takıp kullanabilirsin

evet xs yerine 11 almak daha mantıklı olur ama xr larada bakabilirsin
aynhen öyle hak veriyorum

Peki eski telefonu surekli yanimda tutmam lazimmi yoksa evde dursa olurmu iyimiş cidden fiyat cok dez avantajı varmı
kanka yd aldığın iphoneye hattı en fazla 6 veya 8 ay takabilirsin sonrasında ise eski cihazına tak hattı keyfine bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,269
Son üye
onrkkl
Top Bottom