Neler Yeni

Yurt dışından konsol almak.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat
Arkadaşlae merhaba ben yurt dışından PS4 almak istiyorum ama bunun gümrüğü, vergisi vs vs var o yüzden de bir yandan çekiniyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Yurt dışından alırken bir akrabanız ile getirtmeye çalışın yoksa ülkedeki ile aynı fiyata gelir

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
yurt dışında akraban varsa ordan al ve birazdaha biriktir 3500 falan olsun paran akraban varsa söyle ps5 alsınlar. geldikleri zamanda verirler sana. sakın kargoya vermesinler. vergi çıkar başınıza.

weiwuer

80+ Bronze
nasıl bir yardımdan bahsediyorsun? sanırım senin istediğin şey yurtdışından bir tanıdığımızdan sana konsol aldırmamız

-xerby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Umut
Tanıdıgımız kutusuyla getirebiliyor mu sıfır şekilde yoksa ona da sıkıntı cıkartırlar mı

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yurt dışında akraban varsa ordan al ve birazdaha biriktir 3500 falan olsun paran akraban varsa söyle ps5 alsınlar. geldikleri zamanda verirler sana. sakın kargoya vermesinler. vergi çıkar başınıza.
Almanya da halam var ona söylesem o alsa kargolayla bana yollasa yine aynı fiyatamı denk gelir?

DonanımFikir

Ramazan-ı Şerif
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,479
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
gümrük falan hiç uğraşma hemen hemen aynı fiyata gelir

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Almanya da halam var ona söylesem o alsa kargolayla bana yollasa yine aynı fiyatamı denk gelir?
vergi çıkar. halanızın konsolla birlikte gelmesi gerekiyor. hatırlatayım uçuşlara kapalı şu an almanya. tükiyeden gidemezsiniz veya gelemezsiniz.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Arkadaşlae merhaba ben yurt dışından PS4 almak istiyorum ama bunun gümrüğü, vergisi vs vs var o yüzden de bir yandan çekiniyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Eğer tanıdığınız yanında getirirse ülkeye vergi vesaire çıkmıyor hatta sıfır ürünü ülkeden çıkarken verdiği vergiyi bile geri alıyor.
Kutulu getirmek belki sıkıntı çıkartabilir akraban karşı gelirse bir şey olacağını sanmıyorum kutusuz getirmek en garantisi ama seneye ps 5 getirticem :)

Top Bottom