Neler Yeni

Yurt dışından nasıl alışveriş yapılır ?

Microsoft

80+ Bronze
Böyle anında bulamazsın, öyle böyle değil deli gibi takip ediyorlar çünkü. amazon.jp yi de araştır. En uygun oradan geliyor.
Anladım oranın indirimleride takip ediliyor peki ben bunlari takip etsem gtx 1050 sistemi tahminen ne kadara toplarim

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Ha değilmiş harboden bkl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haaa yurt disi fiyatlari daha iyiymiş a attigim gtx 1050 degil galiba
evet ne olduğu belli değil
Ha değilmiş harboden bkl

Haaa yurt disi fiyatlari daha iyiymiş a attigim gtx 1050 degil galiba

@19hsyn96 @equinoxx hocalarim ben bulamadimda bulabildiginiz en ucuzunu atma şansiniz varmi ?
bu karta amazon ispanya italyaya baktım model yazmıyor hepsinde yorumlarda hep farklı farklı ürün yollamışlar

Anladım oranın indirimleride takip ediliyor peki ben bunlari takip etsem gtx 1050 sistemi tahminen ne kadara toplarim
onu bilemeyiz dediğimiz gibi amazon japonyayı ara ara gir kontrol et dünya geneli çok ucuza ram anakart ekran kartı yakalanıyor

Microsoft

80+ Bronze
evet ne olduğu

bu karta ispanya italyaya baktım model yazmıyorum yorumlarda hep farklı farklı ürün yollamışlar

onu bilemeyiz dediğimiz gibi amazon japonyayı ara ara gir kontrol et dünya geneli çok ucuza ram anakart ekran kartı yakalanıyor
Yane amozonadami guven olmaz diyorsun ?

equinoxx

80+ Bronze
Bunları amazon satmıyor. Amazon bir pazaryeridir hocam. Bak attığın ürünün satıcısı Amazon değil.
1639516643979.png

Amazon, Trendyol, Hepsiburada... gibi tüm siteler pazaryeridir. Ücretli veya ücretsiz mağazanı oluşturur satışa başlarsın. Ama asıl güvenilir olanlar ya en yüksek satışı&değerlendirmesi olanlar ya da firmanın kendileridir.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
amazon satıcı olduğu ürünlere bak en güvenilir o. mesela Türkiyede de hepsiburadadan veya n11 kulaklık alıyorsun kalitesiz veya orjinal çıkmıyor ama satan n11 veya hepsi burada mı hayır orada satan satıcı ama hepsiburada satıcısının sattığı ürünü alırsan sıkıntı olmuyor bunun gibi

Microsoft

80+ Bronze
amazon satıcı olduğu ürünlere bak en güvenilir o. mesela Türkiyede de hepsiburadadan veya n11 kulaklık alıyorsun kalitesiz veya orjinal çıkmıyor ama satan n11 veya hepsi burada mı hayır orada satan satıcı ama hepsiburada satıcısının sattığı ürünü alırsan sıkıntı olmuyor bunun gibi
Ha harbiden amozondan alinca iade işleri nasil olcak ?

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Ha harbiden amozondan alinca iade işleri nasil olcak ?
ben amazondan ne ürün aldıysam iade işlemleri çok kolay oldu. amazon müşteri memnuniyetine çok önem veriyor sıkıntı kolay kolay olmaz.
ama amazon çalışanları hiç memnun değilmiş

Microsoft

80+ Bronze
ben amazondan ne ürün aldıysam iade işlemleri çok kolay oldu. amazon müşteri memnuniyetine çok önem veriyor sıkıntı kolay kolay olmaz.
ama amazon çalışanları hiç memnun değilmiş
Çokmu yoruluyolarmiş

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Çokmu yoruluyolarmiş
internette yazdıklarına göre çalıştıklarının hakkını fazla önemsemiyor maaşlarını dünya geneli az veriyormuş zaten her sene haberlere sosyal medyaya düşüyor çıkıyor çalışanlar isyanı yurt dışında. müşterilerini ama çok önemsiyor bir yerden kısıp bir yere vermesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom