Neler Yeni

Yurtdışı alışveriş limiti düşürüldü

SCOLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ahmet Taha
Dostlar maalesef bu sabah yayınlanan karara göre yurtdışı alışverişi limitleri düşürüldü artık 30 euro dan fazla alışveriş yapınca gümrüğe takılıyor. Benim 2 gün önce sipariş ettiğim henüz türkiyede olmayan siparişim içinde geçerli olur mu bu karar veya hali hazırda gümrükte olan ürünler için. Bir bilgisi olan varsa yazarsanız çok sevinirim.

eneskaya6

80+ Bronze
15 gün sonra yururluge girecek. %18 olan gümrük vergisi avrupa ulkeleri icin %30 a diger ulkeler icin %60 a cıkarıldı.

Her ay her gun tikir tikir vergisini veren istese de istemese de maasindan direk vergi ücreti kesilen insanlar geçinmekle ugrasirken dur şurdan daha uyguna varmış diyip 3-5 cebinde para kalma firsati varken vergi kaciran isletmelerden yerli üretime tesvik olsun diye bu hamleleri yapiyorlar ya allah belalarini versin

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
21 ağustosa kadar aldığın urun gümrükten geçmezse sıkıntı. Ek vergi ve 30 eu sınırı işler.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,145
İsim
Jarvis-M
Padişahım çok yaşa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Benim sipariş kaldı gümrükte bende diyorum neden geçemiyor.Galiba bekletecekler vergi güncellemesine kadar sonra güncel güncel gönderecekler bana.Canım ülkem ben geride kalmayayım en yeni en gelişmiş vergilerden en güncel vergilerden yararlanayım düz vatandaş aklıyla düşünemem de ürünlerimi hemen isterim diye gümrükte bekletiyor.Devlet daha ne yapsın ya ne yapsın.Çok yaşa

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
mehmet demirel
150 euro fazla gelmiş arkadaşlara 30 euroya çekmişler 30 euroya ne alabilirsinki 1 tane ram bile alamassin

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Shoto Todoroki
Dostlar maalesef bu sabah yayınlanan karara göre yurtdışı alışverişi limitleri düşürüldü artık 30 euro dan fazla alışveriş yapınca gümrüğe takılıyor. Benim 2 gün önce sipariş ettiğim henüz türkiyede olmayan siparişim içinde geçerli olur mu bu karar veya hali hazırda gümrükte olan ürünler için. Bir bilgisi olan varsa yazarsanız çok sevinirim.
Amazon tr üzerinden alınan yurtdışı ürünlerinde de geçerli olcak mı amazon germany falan yazıyo ya bazı ürünlerde onlarda da geçerli mi acaba?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Amazon tr üzerinden alınan yurtdışı ürünlerinde de geçerli olcak mı amazon germany falan yazıyo ya bazı ürünlerde onlarda da geçerli mi acaba?
O dönemde bitti. Geçerli.

Top Bottom