Neler Yeni

Yurtdışı kayıt iPhone 12 pro

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Arkadaşlar Türkiye'de bir sürü yurtdışı telefon var bazı sitelerde hiç açılmamış yurtdışı telefonlar var bunların birini almak istiyorum ve kayıt ettirmek istiyorum fakat pasaportum yok bı tanıdık yakın zamanda yurt dışına giidip geldi onun üzerine kayıt ettirebiirmiyim
Alacağım telefon iPhone 12 pro

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Hasan Doruk
telefonu kaydettirdiğin zaman sadece üzerine kaydettirdiğin kişinin üstüne olan sim kart çalışıyor

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonu kaydettirdiğin zaman sadece üzerine kaydettirdiğin kişinin üstüne olan sim kart çalışıyor
Yani benim üzerime olan sim i akrabanın üzerine yapmam lzm

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Arkadaşlar Türkiye'de bir sürü yurtdışı telefon var bazı sitelerde hiç açılmamış yurtdışı telefonlar var bunların birini almak istiyorum ve kayıt ettirmek istiyorum fakat pasaportum yok bı tanıdık yakın zamanda yurt dışına giidip geldi onun üzerine kayıt ettirebiirmiyim
Alacağım telefon iPhone 12 pro
çok mantıksız olur hem sim kart problemi olucak 3 sene için hem de 6k kayıt ücreti

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Hasan Doruk
Kapalı kutu 12 pro 256gb 15k 6 k da kayıt 21k ya halledilir
hiç mantıklı değil hocam. 2-3k koy git temiz yurtiçi 13 al. (ben yd 13 pro max kullanan biri olarak diyorum bunu)

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç mantıklı değil hocam. 2-3k koy git temiz yurtiçi 13 al. (ben yd 13 pro max kullanan biri olarak diyorum bunu)
Niye ne sıkıntısı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye ne sıkıntısı var
Telefon hazır Bizim arkadaşta sıfır 12 pro 256 GB pasaportta bı akrabada var yeni gitti geldi yurt dışına 15k diyor 6k kayıt 21k

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Hasan Doruk
Niye ne sıkıntısı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon hazır Bizim arkadaşta sıfır 12 pro 256 GB pasaportta bı akrabada var yeni gitti geldi yurt dışına 15k diyor 6k kayıt 21k
dostum ne sıkıntısı var diyorsun.

şimdi olay şöyle

21k -> iPhone 12 Pro alacaksın lakin: Sim kartın kayıt yapan akrabanın üstüne olmalı ek olarak 3 yıl boyunca telefon sadece o sim kart ile çalışacak. Satmak istesen paraya ihtiyacın olsa veya telefonu değiştirmek istesen satamazsın telefonu. Ek olarak 22-23k bandında temiz bir sürü 13 bulabilirsin yurt içi. 13 tasarımı ve işlemci gücüyle 12 Pro'dan çok çok iyi bir telefon. O paraya yurtiçisini almak varken çok saçma bir harcama olur. Sakın.

Top Bottom