Neler Yeni

Öneri Yurtdışından araba nasıl getittirilir ?

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Merhaba Dubai den araba alıp Türkiye'ye getirip tr plaka olarak kullanmak istiyorum ama Dubai den nasıl araba alınır Türkiye'ye nasıl getirilip tr plaka alınır bilmiyorum yardımcı olur musunuz ( 0 araba alacağım)

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
paran varsa yardımcı olurum maaliyetli işler çünkü bu işide ben yapıyorum.
Örneğin Türkiye'de bir Rolls Royce almak mı daha karlı dır yoksa Dubai den mi ? Ve biraz anlatırsan sevinirim

Farex

80+ Silver
Örneğin Türkiye'de bir Rolls Royce almak mı daha karlı dır yoksa Dubai den mi ? Ve biraz anlatırsan sevinirim
açıkçası türkiyede olmayan araçları getirtmek daha mantıklı yani örneğin ben 2.0 tsi tiguan getirttim 2 hafta önce türkiyede ya hiç yk yada taş çatlasın 3 tane var ve aracın gelme maaliyeti 7-8 milyon tl yi geçmişti ama arkadaş satmaya kalksa 9-10 mmilyondan gider.

Can...

80+ Platinum
açıkçası türkiyede olmayan araçları getirtmek daha mantıklı yani örneğin ben 2.0 tsi tiguan getirttim 2 hafta önce türkiyede ya hiç yk yada taş çatlasın 3 tane var ve aracın gelme maaliyeti 7-8 milyon TL yi geçmişti ama arkadaş satmaya kalksa 9-10 mmilyondan gider.
7 8m tiguan mı sfdşıgk uhakldjghkldgf aynen kanzii

Farex

80+ Silver
Oturma izni olmayan kişiler 2.el araç getirtemez maalesef sadece sıfır o da şirket üzerinden gerçekleşmekte.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
açıkçası türkiyede olmayan araçları getirtmek daha mantıklı yani örneğin ben 2.0 tsi tiguan getirttim 2 hafta önce türkiyede ya hiç yk yada taş çatlasın 3 tane var ve aracın gelme maaliyeti 7-8 milyon TL yi geçmişti ama arkadaş satmaya kalksa 9-10 mmilyondan gider.
ne bu uçan tiguan mı bro, 7-8m tl ne

Farex

80+ Silver
ne bu uçan tiguan mı bro, 7-8m TL ne
Kardeşim sen ne sandım 2.0 tsi araç fabrika çıkışı almanyada gümrüğe kadar oranın vergi muafiyeti ile birlikte 80 bin euro araç zaten sigortalı konteyner üzerinden türkiyeye geitrttirildi 40 bin euro ordan türkiyede aracın vergisi 5.5 milyon tl tr plaka yaptırdık.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oturma izni olmayan kişiler 2.el araç getirtemez maalesef sadece sıfır o da şirket üzerinden gerçekleşmekte.
Yani 0 araba getirtmek istiyorum onuda şirket açarak yapmam gerekiyor doğrumu anladım? Anonim bir şirket fark etmiyor demi ?

Farex

80+ Silver
7 8m tiguan mı sfdşıgk uhakldjghkldgf aynen kanzii
Büyü de gel yanımda çalış gör.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 0 araba getirtmek istiyorum onuda şirket açarak yapmam gerekiyor doğrumu anladım? Anonim bir şirket fark etmiyor demi ?
farketmyior ülkede yatırım olması lazım ya şirketi oraya açacaksınız ki min dediğim gibi 250 bin euro mesela yatırım olmalı. Tabi bu sayede 2.el de alabiliyorsunuz. Aracın tr plaka olabilmesi için belli bir gün kadarı sanırım yanlış hatırlamıyorsam 170 gün plaka çevirtiremezsin 2.el için geçerli mi bilemiyorum.

soul

80+ Silver
Reis o Tiguan değildir. Sen bı kontrol et.

Can...

80+ Platinum
Büyü de gel yanımda çalış gör.
Mesaj otomatik birleştirildi:

farketmyior ülkede yatırım olması lazım ya şirketi oraya açacaksınız ki min dediğim gibi 250 bin euro mesela yatırım olmalı. Tabi bu sayede 2.el de alabiliyorsunuz. Aracın tr plaka olabilmesi için belli bir gün kadarı sanırım yanlış hatırlamıyorsam 170 gün plaka çevirtiremezsin 2.el için geçerli mi bilemiyorum.
HİÇBİR AVEL GİDİP 8 9M tiguan almaz :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,935
Üyeler
156,406
Son üye
Vexlau
Top Bottom