Neler Yeni

Yurtdışından PS4

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu ps4 pro almaya karar verdim tabikide devlete birtane alıcak kadar enayi degilim o yüzden tanıdık vasıtasıyla Almanyadan Çift Kol Ps4 Pro yu 3000 TL civarında alıcagım eger aldıktan sonra bozuk çıkarsa ne yapmam gerekir yurtdışından ps4 alan arkadaşlar bana yazabilirmi .

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu ps4 pro almaya karar verdim tabikide devlete birtane alıcak kadar enayi degilim o yüzden tanıdık vasıtasıyla Almanyadan Çift Kol Ps4 Pro yu 3000 TL civarında alıcagım eger aldıktan sonra bozuk çıkarsa ne yapmam gerekir yurtdışından ps4 alan arkadaşlar bana yazabilirmi .
Sony Eurasia garantisi nereden aldıysan oraya göre değişiyor. Yani başka ülkeden aldığın Eurasia garantisi, Türkiye de geçerli olmayabilir.

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sony Eurasia garantisi nereden aldıysan oraya göre değişiyor. Yani başka ülkeden aldığın Eurasia garantisi, Türkiye de geçerli olmayabilir.
sony müsteri hizmetleri numarası veya gmailini biliyorsan yazabilirmisin.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Garanti kapsamına girmiyor diye biliyorum. Ama garanti çok da lazım olur mu emin değilim. Artık son sürümleri çıktığı için kolay kolay orası burası bozulan cihazlar değiller.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yurt dışındaki garanti burada işe yaramaz, PS4 için iyi bir tamircin olsun :).

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Knk b
Garanti kapsamına girmiyor diye biliyorum. Ama garanti çok da lazım olur mu emin değilim. Artık son sürümleri çıktığı için kolay kolay orası burası bozulan cihazlar değiller.
biliyorum ama ilk açıldıgında bozuk çıkarsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurt dışındaki garanti burada işe yaramaz, PS4 için iyi bir tamircin olsun :).
eger açılmassa yanarız

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Knk b

eger açılmassa yanarız

Tamir edicek adam da bul kenarda dursun, mesela ben telefon alırken ithalatçı garantili alıp daha uygun fiyata getirmeyi mantıklı buluyorum, GSM iletişim gibi sağlam tamirciler var iken ne lazım türkiye garantisi :D, tabii bu adamlar sadece tablet telefon yapıyor.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Knk b

eger açılmassa yanarız

Almanya'da bi kontrol edin de öyle Türkiye'ye dönün o halde. Zaten Türkiye'de PS4 teknik servis denince öyle gözünüzün önüne şekilli kurumsal teknik servisler gelmesin. Sevgili Sony bize bir teknik servis açmayı çok görmüş. Onun yerine normal mahalle esnaflarına "yetkili servis" belgesi dağıtmış.

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
ko
Tamir edicek adam da bul kenarda dursun, mesela ben telefon alırken ithalatçı garantili alıp daha uygun fiyata getirmeyi mantıklı buluyorum, GSM iletişim gibi sağlam tamirciler var iken ne lazım türkiye garantisi :D, tabii bu adamlar sadece tablet telefon yapıyor.
bozuk çıkarsa herjangi bir bildigin tamirci varmı

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
ABD Florida, Best Buy mağazasından alınma PS4 kullanıyorum. Bir sorun yaşasam garanti dışıyım,az bir süre kalmasına rağmen. Bende olduğu gibi sende garanti dışısın. Sorun yaşadığın zaman almanyadaki akrabana yollaman gerekiyor PS'i.

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Almanya'da bi kontrol edin de öyle Türkiye'ye dönün o halde. Zaten Türkiye'de PS4 teknik servis denince öyle gözünüzün önüne şekilli kurumsal teknik servisler gelmesin. Sevgili Sony bize bir teknik servis açmayı çok görmüş. Onun yerine normal mahalle esnaflarına "yetkili servis" belgesi dağıtmış.
ben gitmeyecegim zaten ama neyse iyi ddüşünelim iyi olsun

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
niye bozuk cıksın onlar test edılıyor orda kutuya konmadan

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
ABD Florida, Best Buy mağazasından alınma PS4 kullanıyorum. Bir sorun yaşasam garanti dışıyım,az bir süre kalmasına rağmen. Bende olduğu gibi sende garanti dışısın. Sorun yaşadığın zaman almanyadaki akrabana yollaman gerekiyor PS'i.
knk senin gümrükte sorun çıktımı

niye bozuk cıksın onlar test edılıyor orda kutuya konmadan
bazen görüyorum irternette neyse knk kafaya takmassam bişey olmaz heralde hemde daha almama iki ay var

Top Bottom