Neler Yeni

Yuzeysel çizik nasil giderilir?

Reindi

80+ Silver
Gece garajı önünde araba vardi numara da yoktu dışarı bıraktım bir geceliğine çizip kaçmış şerefsizin biri bu nasıl çıkar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkesin arabası dışarıda bir gece bıraktım beni mi buluyor hep bilmiyorum ya bagajıda yamultmus biraz kameradanda bulamadım

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tugay gedik
çizik derin mi ? tırnak takılıyormu çiziğe , eğer tırnak takılmıyorsa pasta cila ile geçer. geçmiş olsun

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tırnak giriyor arasina Allah belanızı versin insan bir numara bir şey bırakır çıkarmadı yatacak yeriniz yok ya

jouly

80+ Bronze
aldım hiçbir işe yaramıyor boşuna para vermeyin öylece duruyor ucuz etin yahnisi yenmez

Gece garajı önünde araba vardi numara da yoktu dışarı bıraktım bir geceliğine çizip kaçmış şerefsizin biri bu nasıl çıkar?

Herkesin arabası dışarıda bir gece bıraktım beni mi buluyor hep bilmiyorum ya bagajıda yamultmus biraz kameradanda bulamadım
kankam oto yıkamacıya göster belki pasta cila ile geçer , olmazsa boyacıya götür çelik conta dediğimiz lokal boya ile halledebilir işini.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,596
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Tırnak giriyorsa pasta cila muhtemelen kurtarmaz. Eğer ufak bir yerse rötuş boyası alıp dene şansını.

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tırnak giriyorsa pasta cila muhtemelen kurtarmaz. Eğer ufak bir yerse rötuş boyası alıp dene şansını.
Çok büyük değil ama uzunlamasına anlamıyorum yani araba çizildi diye neden değeri düşüyor değeri düşmese umurumda olmaz çok saçma araba işte sağa sola gitmek için kullanıyoruz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,596
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Çok büyük değil ama uzunlamasına anlamıyorum yani araba çizildi diye neden değeri düşüyor değeri düşmese umurumda olmaz çok saçma araba işte sağa sola gitmek için kullanıyoruz
Orası öyle cidden millet kafayı yemiş.

Top Bottom