Neler Yeni

Zengin Olsanız Ne Yapardınız?

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,190
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dünya'yı gezerdim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
tr de yatırım

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Muhtemelen arsa alır itibar kazanırdım.
Senin fikrin mantıklı olabilir her şey ucuz kulağa çok güzel geliyor fakat ticaret ahlakına ters.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar gerçek anlamda zengin olsanız ne yapmayı planlardınız, yani Jeff Bezos gibi paranız olsa?

Ben ülkede "2008 kafe" adı altında kafeler kurardım, bu kafelerde gerçek manada fiyatlar 2008'de ki gibi olurdu. Düşünsenize ne kadar güzel olurdu, su 15 kuruş, kahve çeşitleri 25 kuruştan başlıyor 2-3 liraya kadar, Tost 1 lira, karışık alırsan 1.25 TL, fast food menüleri 3-10 lira arası. Bir de kafeye süs olsun diye 2008 Avrupa kupasından Türk milli takımının resimlerini koyardım. Müthiş bir şey.

Ondan sonra Afrika'da su kuyuları açardım.
Kimsesiz çocuklara ve üniversite öğrencilerine burs verirdim, KYK borçlarını öderdim.
Yatırım yapardım o zamanlarda da beğendiğim bir küçük yat8rım bulursam ondan hisse karşılığı pay alırdım istediğim ve ihtiyacım olduğunu düşündüğüm şeyleri alırdım bir de o arada da oyalanmak için kendim yeni bir startup yapardım çünkü bugün benimli jeff bezosun startupı bir tutulmaz o kadar para olunca bana da güven olacağı için sürekli yeni marka yaratırdım. O kadar parayla bile yatırım yapıyon filan demişsin ama hazıra dağ dayanmaz

Benkujo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alp buhara
İnsanlara ücretsiz 3090 dağıtırım

Sir Cem T-oker

80+ Gold
TRT’yi satın alıp. Her gün amazon prime’dan bir dizi veya film paylaşırdım. Kendime bentley SUV alırdım. Kalan param ile arapların şirketleri, arsaları,evlerini satın alıp ülkeyi terk etmelerine zorlardım.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,928
İsim
Mert Can Ergün

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
A
Bilmiyorum, teknoloji ile ilgili bir şeyler yapardım. İntel, AMD, Nvidia'ya rakip bir firma açardım ama en iyisi ben olurdum kâr etmek 3. Planda olurdu önemli olan en iyisi olmak
Elektrikli araba, araçlar ile ilgili bir şeyler de yapardım ve deniz altını araştırdım. Muhtemelen paramın %60'ını deniz hayatını araştırmaya harcardım ve bir kaç ilaç şirketi kurardım.

w.mert

80+
esk@rt

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,319
İsim
Margot Robbie