Neler Yeni

Zotac 3060ti Twin Edge - 9000tl

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mehmet
non oc modelinde fanstop yok, 3 heatpipe var, uzak durun ayrıca artık tüm 3060 ti lar hynix kullanıyor(başta samsung üretilirdi) ve kronik sorunlu özellikle tamir işleri ile uğraşanlar bilir hynix 3060 ti ların hepsinin bir süre belleklerin cortladığını. 3060 ti hynix diye aratın görürsünüz zaten.

Son düzenleme:

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Godric

milenix

80+ Gold
Link yanlış olmuş düzelttim. Nasıl sizce 9000e sıfır ve güvenilir satıcıdan 3060ti. Gidip de esnaf bisatıcıdan almaktan iyidir bi coil whine falan çıkarsa çirkefe yatmazlar en azından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknobiyotik vs Hepsiburada
Zotac vs Galax
dersek benim tercihim Hepsiburada ve Zotac olur.
özellikle Teknobiyotik benim aklımda Dark marka dandik kasaları ve fanları satıp bu ürünlerin Corsair, Cooler Msater kasalar ve fanlar gibi performans verebildiğini savunan ama uzun vadede nasıl olup da aynı kasa fanının dörtte bir fiyata aynı sağlamlığı sağlayıp sağlayamayacağına değinmeyen, milleti kandırma peşinde olan kişiler olarak aklımda kaldı. Bulaşmam.
galax açık ara daha iyi bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Yunus Yılmaz
galax açık ara daha iyi bu arada
Galax hiç bilmiyorum Zotac markasını ise yıllardır bilir kullanırım. Gerçekten Galax modeli daha mı iyi bilmmediğimden soruyorum.

milenix

80+ Gold
Galax hiç bilmiyorum Zotac markasını ise yıllardır bilir kullanırım. Gerçekten Galax modeli daha mı iyi bilmmediğimden soruyorum.
sorun değil galax gerçekten çok daha iyi piyasadaki çoğu ekran kartından daha iyi 1994 yılında kuruldu (nvidiadan 1 yıl sonra) 1999dan beri nvidia ile ortak
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun değil galax gerçekten çok daha iyi piyasadaki çoğu ekran kartından daha iyi 1994 yılında kuruldu (nvidiadan 1 yıl sonra) 1999dan beri nvidia ile ortak
eklemeyi unutmuşum Türkiye distribütörü Akortek Bilişim

Top Bottom