Neler Yeni

🔥İndirim ZOTAC GeForce RTX 4060 GAMING TWIN EDGE 8 GB - 10.799 TL

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan
igame ucuz değil şuan. Cumaları gaming gecesinde düşüyor fiyatı bazen. Şuan fiyat attığım gibi, senin ekran kartı fiyatlarından haberin yok sanırım.

her hafta düşen bir şey geçen hafta da 3 fanlısı düştü 12499 a dün msi ve igame daha uygundu bundan zotac alana kadar beklerim yada ikinci el 3070ti alıyorsun bu paraya yada sağlam amd kartlar

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer
her hafta düşen bir şey geçen hafta da 3 fanlısı düştü 12499 a dün msi ve igame daha uygundu bundan zotac alana kadar beklerim yada ikinci el 3070ti alıyorsun bu paraya yada sağlam amd kartlar

İkinci el tercih etmiyoruz ben ve forumdaki bir çok insan, geçmişte nasıl kullanıldığını bilmediğimiz için. İkinci el alacağıma sıfır alırım daha iyi. Ayrıca bahsettiğin fiyat 12499 tl'ymiş o fiyat nerede 10799 tl nerede arada 1700 tl fark var. Bu tamamen bütçe meselesi ZOTAC kötü marka değil zaten RTX 4060 çok ısınan çok güç tüketen bir kart değil. Neden insanlar sırf bir fan fazla yada soğutması daha iyi diye 12499 tl versin ki. Bütçesi olmayan için şuan paylaştığım ürün en ucuz RTX 4060, hemde çift fanlı soğutması kötü değil ayrıca satıcısı vatan gibi güvenilir bir firma.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan
İkinci el tercih etmiyoruz ben ve forumdaki bir çok insan, geçmişte nasıl kullanıldığını bilmediğimiz için. İkinci el alacağıma sıfır alırım daha iyi. Ayrıca bahsettiğin fiyat 12499 tl'ymiş o fiyat nerede 10799 tl nerede arada 1700 tl fark var. Bu tamamen bütçe meselesi ZOTAC kötü marka değil zaten RTX 4060 çok ısınan çok güç tüketen bir kart değil. Neden insanlar sırf bir fan fazla yada soğutması daha iyi diye 12499 tl versin ki. Bütçesi olmayan için şuan paylaştığım ürün en ucuz RTX 4060, hemde çift fanlı soğutması kötü değil ayrıca satıcısı vatan gibi güvenilir bir firma.
tamam bro senle baş edilmez kg ben diyorum dün daha uygundu aradan cımbızla 12499 u çekiyorsun babanın malı gibi savunuyorsun

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer
tamam bro senle baş edilmez kg ben diyorum dün daha uygundu aradan cımbızla 12499 u çekiyorsun babanın malı gibi savunuyorsun
Ben günlerdir kart bakıyorum 10 bin civarına RTX 4060 kart yok. Minimum fiyat 11 bin o da MSI tek fanlı onu elediğimizde elle tutulur çift fanlı Galax marka kalıyor onun fiyatı 11.500 civarında. ZOTAC markası 12 bin fiyata sahip günlerdir. RTX 4060 alacak insanlar için 10 bin 799 TL'lik fiyatla güzel fırsat sende bunu anlamıyorsun. İndirim konusuna gelip yok şunu alırdım şunun fiyatı öyleydi böyleydi yazıyorsun günler önce indirime girmiş 10 adet 15 adet satılmış bitmiş. Şuan indirimde değil bahsettiğin kartlar. Şimdi 1 ay sonra farklı RTX 4060 indirim konusu açılsın 11 bin TL'ye düşmüş olsun x kart, ben yazayım ZOTAC vardı daha ucuza falan diye. Ne alaka şuan bahsettiğin kartların fiyatları yüksek indirimde değil. Daha ucuz RTX 4060 kart varsa bildiğin indirim bitmeden konuya atabilirsin. Ona saygı duyarım diğer türlü konuyu baltalamak oluyor yaptığın.

İyi forumlar.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Hayriye
Teşekkürler arkadaş peşin fiyata taksit de vardı bunda birkaç hafta önce de bu fiyatlara inmişti tekrar iner diye arada bakıyordum şimdi de sen paylaşmışsın. İkinci el almak isteyen alabilir ben 4060ı çekiyorum

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer
Teşekkürler arkadaş peşin fiyata taksit de vardı bunda birkaç hafta önce de bu fiyatlara inmişti tekrar iner diye arada bakıyordum şimdi de sen paylaşmışsın. İkinci el almak isteyen alabilir ben 4060ı çekiyorum
Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden. Bende çektim peşin fiyatına 3 taksitle. Evet bir ay önce temmuzda yine yanılmıyorsam %10'luk bir düşüş olmuştu. 10.799 TL'ye düşmüştü yine vatanda hatta konusu vardı forumda o zaman alamamıştım şimdiye nasip oldu.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Hayriye
Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden. Bende çektim peşin fiyatına 3 taksitle. Evet bir ay önce temmuzda yine yanılmıyorsam %10'luk bir düşüş olmuştu. 10.799 TL'ye düşmüştü yine vatanda hatta konusu vardı forumda o zaman alamamıştım şimdiye nasip oldu.
O konuyu da ben paylaşmıştım :D pusuda bunu bekliyordum arada bakıyordum bu sefer aldık bakalım umarım pişman olmayız

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Batuhan Ölçer
O konuyu da ben paylaşmıştım :D pusuda bunu bekliyordum arada bakıyordum bu sefer aldık bakalım umarım pişman olmayız
Sanırım senin konun vardı. Amazonda ASRock marka RX 7600 8610 TL'ye ben o kartı almıştım normalde dün iade ettim. İçinden garanti belgesi çıkmadı ve malzeme kalitesi olarak çok kalitesiz geldi bana arka plakası yarımdı falan birde çok aşırı derecede coil whine sesi vardı kartta çok ses çıkarıyordu. Sonra bu indirime girince bunu alayım dedim. Umarım pişman etmez sıkıntı çıkarmaz yorumları güzel yabancı kaynaklardan da baktım modele.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,314
Üyeler
151,880
Son üye
tokibloni
Top Bottom