Neler Yeni

🔥İndirim Zyxel WRE6605 AC1200 mps Menzil Genişletici Dual-Band Wifi Range Extender 299TL

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ekz
çok sağolun, herhalde dediğiniz gibi.
bu durumda benim işime yaramaz, iptal edeyim.
Hayır gördüğüm kadarıyla hem ap hem repeater olarak kullanılıyor. Yani odadaki ethernete takıp kurulum yaparsanız ap olarak kullanabilirsiniz. Kablo olmayan bir yerde de wifi üzerinden menzil genişlemesi sağlar.

laider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Koca Osman
Hayır gördüğüm kadarıyla hem ap hem repeater olarak kullanılıyor. Yani odadaki ethernete takıp kurulum yaparsanız ap olarak kullanabilirsiniz. Kablo olmayan bir yerde de wifi üzerinden menzil genişlemesi sağlar.
kitapçıklarını da inceledim, bir bilgi bulamadım.
iptal etmiş bulundum, hayırlısı artık.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ekz
kitapçıklarını da inceledim, bir bilgi bulamadım.
iptal etmiş bulundum, hayırlısı artık.

Tekrarlanan yayını kablolu bir şekilde aktarabiliyorsunuz diyor. Sanırım benim bahsettiğim gibi bir durum yok. Mantık dışı olmuş.

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Umut Y.
bedava modemden daha mı iyi

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik

Tekrarlanan yayını kablolu bir şekilde aktarabiliyorsunuz diyor. Sanırım benim bahsettiğim gibi bir durum yok. Mantık dışı olmuş.
İlk düşünceniz doğruydu.
"Tekrarlanan yayını kablolu bir şekilde de aktarabiliyorsunuz" diyor.

Olumsuz yorumlar ürünle mi alakalı yoksa kullanıcı bilgi eksikliğiyle mi iyi sentezlemek lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Tayfun Balım
5 ghz modem için uygun mu arkadaşlar. Daha önce satın aldığım başka bir model uyumlu değildi iade etmek zorunda kaldım

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ekz
İlk düşünceniz doğruydu.
"Tekrarlanan yayını kablolu bir şekilde de aktarabiliyorsunuz" diyor.

Olumsuz yorumlar ürünle mi alakalı yoksa kullanıcı bilgi eksikliğiyle mi iyi sentezlemek lazım.
Benim bahsettiğim Wifi bağlantısı yapmadan interneti kablo ile getirip wifiden internet kullanabiliyoruzdu. Ama videoda Wifiden gelen interneti kablo ile cihaza aktarabiliyorsunuz demek istiyor. Ama sanırım her ikisi de yapılabiliyor. Evdeki cihazda denemesini yapıcam.

Top Bottom