Neler Yeni

🔥İndirim Xiaomi N300 WiFi Range Extender Menzil Genişletici 250TL

Emsal

80+ Silver
bir yeri atlıyorsun. burası sıcak fırsatlar konusu. konuyu açan insanlar açmadan önce ürün hakkında araştırma yapmak zorunda değil. bu araştırmayı konuya katkı sağlayacak forumdaşlar yapar. yoksa senin mantığına göre işi gücü bırakacağız her ürünü tek tek redditten ordan burdan kullanıcı yorumlarına bakarak atacağız. bunu yaptığımızda forumun ne anlamı ve maksadı kalıyor ? ürünün piyasa değeri diye bir şey var. belirli oran altına düştüğünde bu indirimdir. haa sen değer görürsün görmezsin o senin bileceğin iş. satın alacak yada almak isteyen kişilere forum yorumları zaten yol gösteriyor. senin mantığına gelirsek. o mantıkta forum diye bir şey kalmıyor :) ama sen kendine bir iyilik yapıp atacağın her ürünü atmadan önce ( bitmezse stokta ) iyice bir araştır yorumları oku ss'ler at fırsat konuna. güzelde bir açıklama yaz ciddi emek işi helal olsun derim geçerim. :D
Ben size katılmıyorum , zaten sizin de bilmeden attığınızı düşünmüyorum çoğu ürünü bilip beğendiğiniz için atıyorsunuz arada bazen böyle kaçıyor ben hassas olduğumdan dolayı arada kaçanlarda bile daha dikkatli olunması gerektiğini hatırlattım ama genel manada zaten beğeniyorum performansını hocam:)

GirayHan

80+ Gold
Ben size katılmıyorum , zaten sizin de bilmeden attığınızı düşünmüyorum çoğu ürünü bilip beğendiğiniz için atıyorsunuz arada bazen böyle kaçıyor ben hassas olduğumdan dolayı arada kaçanlarda bile daha dikkatli olunması gerektiğini hatırlattım ama genel manada zaten beğeniyorum performansını hocam:)
problem değil hocam tartışarak konuşarak anlaşırız. ben at gözlüğü ile bakan bir adam değilim. sadece forumlaşmanın temel mantığı üzerinde durmaya çalıştım. mesela bir örnek daha verelim bu konu. ürün atıldı yorumlar yapıldı beğenenler beğenmeyenler oldu. ahmet foruma girdi konuyu okudu ve bilgi sahibi oldu ürünü aldı yada almadı. forumlaşmak ve bilgi alışverişi budur. google'da indexledi bu gönderiyi diyelim 1 yıl sonra search yapan biri denk geldi ürünü aldı yada almadı diyelim. forumda açılan her konu index alıyor google'a. forum demek bilgi kütüphanesi demek. bugün bir ürünü araştırdığımız zaman reddit'te nasıl bulabiliyorsak aynı mantıkta burda geçerli. değerlendirmeleri forumda ki arkadaşlar yapar son kararı yine onlar verir. yoksa senin mantığında açılan her konuda ki ürünün 5 yıldız alması fiyat performans olması vb gerekiyor. tabi bunun için bütçesi olmayan arkadaşlar ne yapacak ? ben burda 10k'lık asus router'da atarım. puanlama kusursuza yakın. ama kaç kişi alır kaç kişi alamaz orası da senin mantığına kalmış artık.

Emsal

80+ Silver
problem değil hocam tartışarak konuşarak anlaşırız. ben at gözlüğü ile bakan bir adam değilim. sadece forumlaşmanın temel mantığı üzerinde durmaya çalıştım. mesela bir örnek daha verelim bu konu. ürün atıldı yorumlar yapıldı beğenenler beğenmeyenler oldu. ahmet foruma girdi konuyu okudu ve bilgi sahibi oldu ürünü aldı yada almadı. forumlaşmak ve bilgi alışverişi budur. google'da indexledi bu gönderiyi diyelim 1 yıl sonra search yapan biri denk geldi ürünü aldı yada almadı diyelim. forumda açılan her konu index alıyor google'a. forum demek bilgi kütüphanesi demek. bugün bir ürünü araştırdığımız zaman reddit'te nasıl bulabiliyorsak aynı mantıkta burda geçerli. değerlendirmeleri forumda ki arkadaşlar yapar son kararı yine onlar verir. yoksa senin mantığında açılan her konuda ki ürünün 5 yıldız alması fiyat performans olması vb gerekiyor. tabi bunun için bütçesi olmayan arkadaşlar ne yapacak ? ben burda 10k'lık asus router'da atarım. puanlama kusursuza yakın. ama kaç kişi alır kaç kişi alamaz orası da senin mantığına kalmış artık.
Evet zaten forumun en büyük özelliği bu hocam o konuda çok haklısınız benim zaten en ilk mesajda da dediğim şey bu konunun açılmaması değil yurtiçi alışveriş kategorisine açılabilir tarzı yazdım çünkü ben şöyle düşünüyorum genelde öyle düşünülür bence sıcak fırsat demek ucuz olduğu kadar işlevsel olmasını da kapsıyor yani ihtiyacı olmadığı için sırf fırsat diye alanlar da olduğuna inanıyorum onları da doğru yönlendirmek için tam sıcak fırsat ismine layık ürünler daha makul olur diye düşündüm ki genelde de zaten o tarz şeyler paylaşıyorsunuz:)

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan
Çok güçlü bir ürün değil ama 2.4 mbps alıyorsam modemden , bundan alıyorum 1.1 falan hiç çekmediği yerde çekiyor en azından. Youtube'da video falan izlenebiliyor yani.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Gokhan kılıc
2 yıldır aralaksız çalışıyor fiyatının hakkını veriyor evimde .Ne bekliyorsunuz uzatıcıyla 100 metre ötede 5 ping oyun oynamayımı :D

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
1.katta olan modeme
3.katta yaşayan ihtiyarlar için, 3.kata konumlandirdim.
Whatsap YouTube kullaniyorlar 50 MBs olan interneti 1-3-5-10 MBs olarak veriyor.
İnternet varmı ? Var
Beklentimizi karşıladı yani
Yaklaşık 3 4 aydirda kopma vs yaşamadım
Konumlandirmasi ile alakalı bence kopmalar

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Çin bu alet ile internetinizi sömürüyor, bilginize : D net 120 den 20-25 e felan düşüyor.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Gokhan kılıc
1.katta olan modeme
3.katta yaşayan ihtiyarlar için, 3.kata konumlandirdim.
Whatsap YouTube kullaniyorlar 50 MBs olan interneti 1-3-5-10 MBs olarak veriyor.
İnternet varmı ? Var
Beklentimizi karşıladı yani
Ürünün amacı zaten bu .2 yıl once 90 tl ye aldım siyah olan versiyonu.Annemin telefon faturasını yarı yarıya düşürdü.Whatsapdan görüntülü konuşabiliyor video izleyebiliyor odaya gittiğimde bende kullanıyorum.En güzel yanı sürekli sıkıntısız çalışması 2 yıldır duvarda yılda 1 veya 2 kere sökmüşümdür oda odayı boyamak için. 3k router performansı beklenmesi saçma git modemi yanına taşı oyun oynucaksan :D Ürün bozulsa gider yine bunu alırım gerek yok tp linkl ürünlerine 1k vermeye aynı iş için

yaman..k

80+ Bronze
5 para etmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,956
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van