Neler Yeni

RX 5500 XT 8 GB mining yapılır mı?

Kerem02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet güçlü
Merhaba, RX 5500 XT 8 GB mining yapmak mantıklı mı? Ekran kartında coil whine ve sürücü kaynaklı karıncalanma olduğu için 3000-3500 TL arasında satmayı düşünüyordum belki mining yapsam daha fazla karda olurum. Sizce ne yapmalıyım?

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Merhaba, RX 5500 XT 8 GB mining yapmak mantıklı mı? Ekran kartında coil whine ve sürücü kaynaklı karıncalanma olduğu için 3000-3500 TL arasında satmayı düşünüyordum belki mining yapsam daha fazla karda olurum. Sizce ne yapmalıyım?
bende 5500xt kullanıyorum sürücü kaynaklı karıncalanmayı hangi hangi sürümde yaşıyorsun konuyla alakasız oldu ama eğer böyle bir kroniği varsa bende senle aynı şeyleri uygulayabilirim. coil whine bendede var maalesef :(

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
ATA
kesinlikle yapılır o fiyatlara ürünü çöp edeceğine mining yap gitsin eğer satma aciliyetin yoksa

Kerem02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet güçlü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende 5500xt kullanıyorum sürücü kaynaklı karıncalanmayı hangi hangi sürümde yaşıyorsun konuyla alakasız oldu ama eğer böyle bir kroniği varsa bende senle aynı şeyleri uygulayabilirim. coil whine bendede var maalesef :(
Ben direk DDU kaldırıp Windows'un kendi driverını kullanıyorum 21.6.1 sorun çıkmamıştı bende bayağı eski bir sürücü ama ben artık uğraşamıyorum direk yeni bir ekran kartına geçeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kesinlikle yapılır o fiyatlara ürünü çöp edeceğine mining yap gitsin eğer satma aciliyetin yoksa
Ekran kartını satmam gerekmiyor acillik bir şey yok fazladan para olsun yeter o yüzden bu kadar ucuza satıp çıkarmak istiyorum elimden mining karlıysa 1-2 yıl bile beklerim.

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
ATA
mining yaptır yada o fiyatlara satarsan haberim olsun :D alır ben mining yaptırırım getirisini tam bilmiyorum o kartın ama kar ettirir

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Ben direk DDU kaldırıp Windows'un kendi driverını kullanıyorum 21.6.1 sorun çıkmamıştı bende bayağı eski bir sürücü ama ben artık uğraşamıyorum direk yeni bir ekran kartına geçeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını satmam gerekmiyor acillik bir şey yok fazladan para olsun yeter o yüzden bu kadar ucuza satıp çıkarmak istiyorum elimden mining karlıysa 1-2 yıl bile beklerim.
22.4.2 kullanıyorum daha yeni yeni sürücüye geçtim bende de eski sürücü vardı ve berbattı. amd'nin 5k series'e geçtiğinde driver sorununu bitirdi diye biliyordum. bence sürümü güncelleyin. sorun ortada kalmayabilir. benim eski sürücü'de çektiğim sorun ektedir. incelerseniz belkide aynı sorun sizdede vardır ben çözümü driver güncelleyerek buldum şuan sıfır sıkıntı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,412
Üyeler
140,644
Son üye
flown_
Top Bottom