Neler Yeni

DA Forum Valorant Turnuvası Edit

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
(UYARI: Videoda küfür var)
Kendi çapımda birşeyler denedim, umarım beğenirsiniz :)
Turnuvayı düzenleyen ve aracı olan @Alexa ve @Mehmet Yılmaz 'a çok teşekkürler :peepokalp:

(Katılıp da adını unuttuğum var ise affola)
@Abdullah Hacıgül @AfniSoDeadly @AK47 @bayanmayanbay_ @bextrium @BilgeBirisi @DerratiX @e.ozden @HacıSOFU @it's me @Juiclair0 @alpolojix @Letrion @Metshi @RevenKalr @Sercankır @swindler @stizzy @TamerKs @TİTAN. @Proletarya @AhmetSen @Turabi
@Kaneki Ken
eline sağlık güzel olmuş

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Yapmış olduğun editlerden örnek varmı acaba?, bende edit yapıyorum benden iyi yapıyorsan tavsiye almak isterim.
normalde amv edit deniyordum anime izlemediğimden saldım
fragmovie de paylaşmış olduğum çok yok ama bir tane örnek atayım taslaklardan.
bu yaptığım en temel editlerden biri çoğu efektin nasıl yapıldığını biliyorum sadece oturup kurgusunu yapmak kalıyor şuan iş olarak bunu yapmadığım için oturup da çok profesyonel bir iş yapmadım, videodaki müziğede takıllma editi yaparken salladım arkaya bi müzik yoksa editdeki en önemli şey sesdir zaten :D
sende gönder bir tane seninkinede bakalım
birde şuan 3d pluginler eksik bende onları kursam edit için bir kaç da 3d yazı öğrensem çıtırr
birde tek sıkıntım yaptığım shake leri falan keydetmediğim için her edit yaparken onları sıfırdan yapmam gerekiyor onları bir ara halledersem belki edit yapıp yapıp youtube a atarım ne biliriz belkide ünlü olurum :D

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
normalde amv edit deniyordum anime izlemediğimden saldım
fragmovie de paylaşmış olduğum çok yok ama bir tane örnek atayım taslaklardan.
bu yaptığım en temel editlerden biri çoğu efektin nasıl yapıldığını biliyorum sadece oturup kurgusunu yapmak kalıyor şuan iş olarak bunu yapmadığım için oturup da çok profesyonel bir iş yapmadım, videodaki müziğede takıllma editi yaparken salladım arkaya bi müzik yoksa editdeki en önemli şey sesdir zaten :D
sende gönder bir tane seninkinede bakalım
birde şuan 3d pluginler eksik bende onları kursam edit için bir kaç da 3d yazı öğrensem çıtırr
birde tek sıkıntım yaptığım shake leri falan keydetmediğim için her edit yaparken onları sıfırdan yapmam gerekiyor onları bir ara halledersem belki edit yapıp yapıp youtube a atarım ne biliriz belkide ünlü olurum :D
Ben genelde AMV Tarzında yapıyorum.

Örneklerden birkaçtanesi: ikiside "rm"

"birde tek sıkıntım yaptığım shake leri falan keydetmediğim için her edit yaparken onları sıfırdan yapmam gerekiyor onları bir ara halledersem belki edit yapıp yapıp youtube a atarım ne biliriz belkide ünlü olurum :D" ; /-/ Dostum, aslında bu gayet normal bir şey her editde farklı shake, farklı ayarlar kullanman normal bir şey enazından ben öyle yapıyorum her edit için ayrı ayrı herşeyi sıfırdan yapıyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ben genelde AMV Tarzında yapıyorum.

Örneklerden birkaçtanesi: ikiside "rm"

"birde tek sıkıntım yaptığım shake leri falan keydetmediğim için her edit yaparken onları sıfırdan yapmam gerekiyor onları bir ara halledersem belki edit yapıp yapıp youtube a atarım ne biliriz belkide ünlü olurum :D" ; /-/ Dostum, aslında bu gayet normal bir şey her editde farklı shake, farklı ayarlar kullanman normal bir şey enazından ben öyle yapıyorum her edit için ayrı ayrı herşeyi sıfırdan yapıyorum.
valla 100 tane shake yapıp hepsini kaydetsem daha kolay olur herhalde biraz üşengeçlik diyelim :D
bu arada eline sağlık güzel editler, amv konusunda gelişirsen çok izleniyor amv de idollerimden biri xenoz herhalde. adamın editleri dünya dışı

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
valla 100 tane shake yapıp hepsini kaydetsem daha kolay olur herhalde biraz üşengeçlik diyelim :D
bu arada eline sağlık güzel editler, amv konusunda gelişirsen çok izleniyor amv de idollerimden biri xenoz herhalde. adamın editleri dünya dışı
Xenozun iyi edit yaptığını düşünmüyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
kendisiyle konuşma fırsatıda bulmuştum edit yaparken izleme şansımda oldu gayet iyi bence böyle düşünmenin sebebi nedir?
1- kendisi arap bir arkadaş nasıl konuştun bilmiyorum belki Blue Skies unitinde sesli sohbete katılıp izlemişindir.
2- Yaptığı son 1-2 edit hariç çok basit şeyler genelde rotation tarzı olarak geçiyor 1-2 saat otursan yaparsın, ayrıca çoğu project file'sine sahip olduğum için inceleme fırsatım oldu gerçekten zor hiçbirşey yok.

Benim için en iyi editörlerden biri "Kana Senpai'dir"

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
(UYARI: Videoda küfür var)
Kendi çapımda birşeyler denedim, umarım beğenirsiniz :)
Turnuvayı düzenleyen ve aracı olan @Alexa ve @Mehmet Yılmaz 'a çok teşekkürler :peepokalp:

(Katılıp da adını unuttuğum var ise affola)
@Abdullah Hacıgül @AfniSoDeadly @AK47 @bayanmayanbay_ @bextrium @BilgeBirisi @DerratiX @e.ozden @HacıSOFU @it's me @Juiclair0 @alpolojix @Letrion @Metshi @RevenKalr @Sercankır @swindler @stizzy @TamerKs @TİTAN. @Proletarya @AhmetSen @Turabi
@Kaneki Ken
Bu şekilde video atıldığı zaman forumda bir maymun çıkıyor ve bazı problemler var diyor. Bu yüzden hic bir videoyu izleyemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
1- kendisi arap bir arkadaş nasıl konuştun bilmiyorum belki Blue Skies unitinde sesli sohbete katılıp izlemişindir.
2- Yaptığı son 1-2 edit hariç çok basit şeyler genelde rotation tarzı olarak geçiyor 1-2 saat otursan yaparsın, ayrıca çoğu project file'sine sahip olduğum için inceleme fırsatım oldu gerçekten zor hiçbirşey yok.

Benim için en iyi editörlerden biri "Kana Senpai'dir"
jaykar ve xenoz vardı anlaşmıştık bir şekilde arapça bölüm okuyan arkadaşımda yanımdaydı fakat bildiğimiz kadar ingilizce ile konustuk aşırı fazla muhabbet dönmedi zaten
valla beni bu tarz değil de xenoz lxckz gibi editörlerin tarzları daha çok sarıyor
, bir edit kanalı daha vardı sıfırdan bütün herşeyi kendi çizip amv yapıyordu aklıma gelse söyleyeceğim de bi gelmedi aklıma :D
onunki en üst düzey olabilir herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şekilde video atıldığı zaman forumda bir maymun çıkıyor ve bazı problemler var diyor. Bu yüzden hic bir videoyu izleyemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı.
anlamadım ss atabilir misin

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
jaykar ve xenoz vardı anlaşmıştık bir şekilde
valla beni bu tarz değil de xenoz lxckz gibi editörlerin tarzları daha çok sarıyor
, bir edit kanalı daha vardı sıfırdan bütün herşeyi kendi çizip amv yapıyordu aklıma gelse söyleyeceğim de bi gelmedi aklıma :D
onunki en üst düzey olabilir herhalde
Olabilir zevk meselesi, bana göre yapılması zor olan şeyler daha güzel geliyor.
Ve xenoz,xqndros tarzı insanların editleri hoşuma gitmiyor.

Çizip derken? Manga animasyonu olmasın, Belki blueakrasia olabilir:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Olabilir zevk meselesi, bana göre yapılması zor olan şeyler daha güzel geliyor.
Ve xenoz,xqndros tarzı insanların editleri hoşuma gitmiyor.

Çizip derken? Manga animasyonu olmasın, Belki blueakrasia olabilir:
çizip derken blender ile falan vardı birşeyler bir editör arkadaş atmıştı bulursam atayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,602
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom