Neler Yeni

Android Vs Ios VS MIUI

IOS vs Android

• ANDROID 12

• IOS 15

• MIUI 13 (ANDROID 12)

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Sagittarius

80+ Silver
Android Vs ios Vs MIUI çok açıklayıcı zaten Ios rahat değil IOS fanlari zaten hemen indirilebiliyor Android Fanlarida hemen indirilebiliyor MIUI bilmeyenler icin Xiaomia nin ROM dur Sizce hangisi daha iyi

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
İphone 5'den, Galaxy A72'ye geçtim anladım ki Android kral.

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yiğit Cihan
çağ atlamışsın tabi android iyi gelicek.
saf miui tamamen çöp modlanmış hali daha iyi. android 12 zaten hoş ve hızlı.

Sagittarius

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Iphone 11 den Redmi Note 10 Pro ya gectim MIUI arayuzu ile android cok iyi geliyor ama Iphone nin tasarimida cok hoş keske iphone anroid kurabilsem

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,873
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
çağ atlamışsın tabi android iyi gelicek.
saf miui tamamen çöp modlanmış hali daha iyi. android 12 zaten hoş ve hızlı.
Herkes MIUI' ye kötü diyor ama ben saf android' den iyi olduğunu düşünüyorum. Elimde saf android telefonda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yiğit Cihan

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
IOS
IOS
IOS
IOS
Var mı başka sorun?
Neden kötü diyorlar onu çözmüş değilim
Her güncelleme sonrası daha da kötüleşmesi yeterli bir sebep. Yok TR ROM kurmamalısın Global ROM kurmalısın, yok India ROM kurmalısın; bana ne arkadaşım? Niye sıfır aldığım telefonu adam etmek zorundayım ben? Yap 1 tane Global ROM, her telefon ondan yararlansın. Bu kadar aptalca bir şey olamaz. 12.5.1'den beri kullandığım telefon hiçbir sorunu yokken her güncellemede giderek bug yaşatmaya ve ısınmaya başladı. Bugün gelen 13.0.2 MIUI sürümü sayesinde sonunda sıcaklık probleminden kurtuldum. Bu sıcaklık problemiyle geçirdiğim süre ise tamı tamına 6 ay oldu. 6 ay boyunca saçma ***** arayüz hataları ve ısınma problemi çektim. Bunu yaşamak zorunda değildim, firmanın da yaşatmaması gerekirdi.

MIUI pişmanlıktır, savunanın IOS alacak parası yoktur ve kendisini avutuyordur.

Akiran

80+ Silver
Hem güvenlik hem de stabilllik konusunda iOS kazanır. 6 yıl önce çıkmış olan iPhone 7 bile şu anda çok hızlı bir şekilde çalışıyor. Android tarafındaki özgürlüğün olmamasının avantajı da güvenlik risklerini azaltıyor. Yine de Türkiye’de her bütçede erişilebilen bir OS değil iOS. Android’in her bütçede erişilebilir olması bir artı, açık kaynak kodlu olmasından dolayı sunduğu özgürlükte başka bir artı. Android’in en büyük sorunu alınan cihazların 2 yıl sonra çöp olması. Aşırı yavaşlıyorlar. MIUI kullanmadım, kullananların büyük bir çoğunluğu memnun değil gibi geliyor.

Sagittarius

80+ Silver
IOS alacak parası yoktur ve kendisini avutuyordur.
Param mı yok? 3 telefonum var ama kullanmıyorum

Iphone 11 256GB
Huawei P20 Pro
Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 10 Pro dan memmunum sıkıntı yaşamadım Iphone 11 4 ay kullandım keske Ayni SIM ayni anda kullanabilsek çift telefon kullanirim ama... Sadece Iphone nu ben fotograf cekmekte kullanıyorum cunku cok iyi çekiyor güvenlik anlamindada katılıyorum ama IOS ta kendi gelistirdigim bir programi deneyemiyorum guvenlik tamam ama Bi geliştirici için Android en iyisi

şahin doğan

80+ Platinum
1 hafta önce İOS dan ONEUI a geçtim, aralarında ciddi bir animasyon farkı var ama android'in kişiselleştirme özellikleri ve her ayar altında başka bir ayar olması daha güzel.

Mert

80+ Silver
Sağda solda reklam çıkan MIUI bu karşılaştırmaya giremez. O durduruldu bu dondu diyen Android'e karşı çok daha stabil olan iOS'u tercih ederim.

Top Bottom