Neler Yeni

xiaomi varken iphone alan insan

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
Xiaomi mi note 10 lite durduk yere ekran ve hoparlor gitti daha xiaomi almam aldırmam(bundan önce 4 5 kişiye aldırdım)

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan
samsungcuyum ama xiaomi böyle

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
s23 düşünüyorum story kalitesi nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

diğer androidler gibi mi yoksa samsungun amiral gemilerine özel iyileştirmesi varmı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan
s23 düşünüyorum story kalitesi nasıl
tüm androidlerde instagram video kalitesini düşürüyor hocam iphonede androide göre daha yüksek kalite ile yüklüyor ama s23 sağlam telefon kamerası falan güzel çok kalitesi olarak atmaz yani stleri falan

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
tüm androidlerde instagram video kalitesini düşürüyor hocam iphonede androide göre daha yüksek kalite ile yüklüyor ama s23 sağlam telefon kamerası falan güzel çok kalitesi olarak atmaz yani stleri falan
3aylık 256gb s23 vardı 23.5k ya adam ilandan kaldırmış ülkeden gidiyomuş yabancı birisi zaten tatile gelmiştir sattı herhalde

27,750 vermek gelmiyor içimden

12pro max 256gb 35k alınır mı?

garanti yok

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Berk
yani düşünsene antutu testlerinde senden 2 kat çok puan alan daha çok ramı, depolaması bulunan ve android gibi bir özgürlüğe ev sahipliği yapan xiaomi varken gidip sırf iphone diye en dandik modeline bile ki bu iphone 11, 22k 25k bayılan insanlar var.. 720p ekran 4gb ram 64gb depolama.. dandik bir kamera.. karşıda ondan 5k ucuza poco f5 gibi bir nimet varken.. snapdragon işlemci 1.5k 120hz ekran, 8gb ram, 256gb depolama, son sürüm miui ve android, çok daha iyi kamera vs vs. üstelük androidin nimetleri saymakla bitmez. çift sim kullan, çift uygulama ile ayrı ayrı iki uygulama kullan buna whatsapp falan da dahil, ikincil alan ile birinci telefondan bağımsız sanki sıfır telefonmuş gibi orayı da kullan, istediğin modlu uygulamaları indir özgürce apk kullan, iosun sunamadığı yüzlerce şeyden faydalan.. google hizmetlerini tam teşekkürlü kullan vs vs.. bir insan neden iphone alıyor anlamıyorum ayrıca miui dilediğin gibi özelleştirilebiliyor istersen ios 16 bile kurarsın önemli olan özellik değil mi
xiaomi nin yan markaları olmadığı sürece (red mi, poco, note gibi, alınacakse özellikle sadece mi modelleri tercih edilmeli) en iyi android modellerden bir tanesi. iphone alan zaten telefon için almıyor. her ne kadar kişi kendini avutsada yazılımsal olarak bir telefonda yapılabilecek şeyler belli. iş kameraya geldiğinde kamera takıntısı olan bir insan sırf bu sebepten iphone almaz. bu sadece xiaomi süper kameraları var demek değil androidte bir çok kamera özelliği sunan modeller mevcut her markada.. kabaca gösteriş ve bunun en temel nedeni hiyerarşilik sistemde yer edinme çabası. şahsen ben xiaomi kullanıyorum iphone vereceğim parayla paradan para kazanıyorum. tercih herkesin özetle banane. xd

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
xiaomi nin yan markaları olmadığı sürece (red mi, poco, note gibi, alınacakse özellikle sadece mi modelleri tercih edilmeli) en iyi android modellerden bir tanesi. iphone alan zaten telefon için almıyor. her ne kadar kişi kendini avutsada yazılımsal olarak bir telefonda yapılabilecek şeyler belli. iş kameraya geldiğinde kamera takıntısı olan bir insan sırf bu sebepten iphone almaz. bu sadece xiaomi süper kameraları var demek değil androidte bir çok kamera özelliği sunan modeller mevcut her markada.. kabaca gösteriş ve bunun en temel nedeni hiyerarşilik sistemde yer edinme çabası. şahsen ben xiaomi kullanıyorum iphone vereceğim parayla paradan para kazanıyorum. tercih herkesin özetle banane. xd
bedava verseler xiaomi almam bundan sonra samsung dusunuyorum suan

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Berk
bedava verseler xiaomi almam bundan sonra samsung dusunuyorum suan
mutlaka markayla ilgili bir problem yaşamışsınızdır, doğrudur. teknoloji işi biraz da şans işi.. samsungta harika markalardan bir tanesi lakin oldum olası ben de samsung telefonlarını hayatta tercih etmem, yazılımını hiç beğenmiyorum..

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
yani düşünsene antutu testlerinde senden 2 kat çok puan alan daha çok ramı, depolaması bulunan ve android gibi bir özgürlüğe ev sahipliği yapan xiaomi varken gidip sırf iphone diye en dandik modeline bile ki bu iphone 11, 22k 25k bayılan insanlar var.. 720p ekran 4gb ram 64gb depolama.. dandik bir kamera.. karşıda ondan 5k ucuza poco f5 gibi bir nimet varken.. snapdragon işlemci 1.5k 120hz ekran, 8gb ram, 256gb depolama, son sürüm miui ve android, çok daha iyi kamera vs vs. üstelük androidin nimetleri saymakla bitmez. çift sim kullan, çift uygulama ile ayrı ayrı iki uygulama kullan buna whatsapp falan da dahil, ikincil alan ile birinci telefondan bağımsız sanki sıfır telefonmuş gibi orayı da kullan, istediğin modlu uygulamaları indir özgürce apk kullan, iosun sunamadığı yüzlerce şeyden faydalan.. google hizmetlerini tam teşekkürlü kullan vs vs.. bir insan neden iphone alıyor anlamıyorum ayrıca miui dilediğin gibi özelleştirilebiliyor istersen ios 16 bile kurarsın önemli olan özellik değil mi
Batu gerçekten saygı duydum sana. Böyle bir şey beklemiyordum, ülkemizde çok gelişmemiş olan Stand Up'ların gelişmesine ön ayak olacak bir yazı bu. Başından sonuna kadar aşırı komik cidden. Şaka bir yana tüm Xiaomi'ciler telefonlarına bakıp ağlarken kendilerini bunu düşünerek avutuyorlar.

ysuflix

80+ Gold
kapatılması ve forumdan yok edilmesi gereken bi konu olarak görüyorum

batuu123

80+ Bronze
18kya poco f5 alacaktım ama şimdi bütçeyi yükseltip 25kya poco f5 pro almaya karar verdim, kimse sevmiyorsa kesin bir şeyler vardır bu şayomide

ConquerorXIV

80+ Gold
her markanın kendine göre avantajı var. kullanıcıya bağlı tercih

Top Bottom