Neler Yeni

xiaomi varken iphone alan insan

Mert

80+ Silver
18kya poco f5 alacaktım ama şimdi bütçeyi yükseltip 25kya poco f5 pro almaya karar verdim, kimse sevmiyorsa kesin bir şeyler vardır bu şayomide
25K verip Xiaomi almak mı? Gerçekten mi?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Efe Kırmaz
yani düşünsene antutu testlerinde senden 2 kat çok puan alan daha çok ramı, depolaması bulunan ve android gibi bir özgürlüğe ev sahipliği yapan xiaomi varken gidip sırf iphone diye en dandik modeline bile ki bu iphone 11, 22k 25k bayılan insanlar var.. 720p ekran 4gb ram 64gb depolama.. dandik bir kamera.. karşıda ondan 5k ucuza poco f5 gibi bir nimet varken.. snapdragon işlemci 1.5k 120hz ekran, 8gb ram, 256gb depolama, son sürüm miui ve android, çok daha iyi kamera vs vs. üstelük androidin nimetleri saymakla bitmez. çift sim kullan, çift uygulama ile ayrı ayrı iki uygulama kullan buna whatsapp falan da dahil, ikincil alan ile birinci telefondan bağımsız sanki sıfır telefonmuş gibi orayı da kullan, istediğin modlu uygulamaları indir özgürce apk kullan, iosun sunamadığı yüzlerce şeyden faydalan.. google hizmetlerini tam teşekkürlü kullan vs vs.. bir insan neden iphone alıyor anlamıyorum ayrıca miui dilediğin gibi özelleştirilebiliyor istersen ios 16 bile kurarsın önemli olan özellik değil mi
kamera dandik hmmm

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Süleyman Çelik
yani düşünsene antutu testlerinde senden 2 kat çok puan alan daha çok ramı, depolaması bulunan ve android gibi bir özgürlüğe ev sahipliği yapan xiaomi varken gidip sırf iphone diye en dandik modeline bile ki bu iphone 11, 22k 25k bayılan insanlar var.. 720p ekran 4gb ram 64gb depolama.. dandik bir kamera.. karşıda ondan 5k ucuza poco f5 gibi bir nimet varken.. snapdragon işlemci 1.5k 120hz ekran, 8gb ram, 256gb depolama, son sürüm miui ve android, çok daha iyi kamera vs vs. üstelük androidin nimetleri saymakla bitmez. çift sim kullan, çift uygulama ile ayrı ayrı iki uygulama kullan buna whatsapp falan da dahil, ikincil alan ile birinci telefondan bağımsız sanki sıfır telefonmuş gibi orayı da kullan, istediğin modlu uygulamaları indir özgürce apk kullan, iosun sunamadığı yüzlerce şeyden faydalan.. google hizmetlerini tam teşekkürlü kullan vs vs.. bir insan neden iphone alıyor anlamıyorum ayrıca miui dilediğin gibi özelleştirilebiliyor istersen ios 16 bile kurarsın önemli olan özellik değil mi
ahahahha dostum fotoğraflar sadece galeride güzel duruyor instagramda vasat ve yazılım konusunda xiaomi iğrenç
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 7 den bile kötü şuanda en yeni xiaomiler

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
ahahahha dostum fotoğraflar sadece galeride güzel duruyor instagramda vasat ve yazılım konusunda xiaomi iğrenç
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 7 den bile kötü şuanda en yeni xiaomiler
Mi serisi kullanmış arkadaş.d

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2-3 yıl kullanıp sonrasında ya atacağınız yada satacağınız yada sorun çıkartacak cihazlar için tartışmayın beyler

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,025
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri