Neler Yeni

Neden iPhone almalıyım?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Macbook ve iPad sahibiyim ama telefonda S23 kullanıyorum. Herkes deli misin ekosistemi niye bozuyorsun iPhone al çok fark eder bunu sat iPhone 11 al falan diyor. Ekosistem bana ne konularda fayda sağlar neden bu kadar önemli?

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
Macbook ve iPad sahibiyim ama telefonda S23 kullanıyorum. Herkes deli misin ekosistemi niye bozuyorsun iPhone al çok fark eder bunu sat iPhone 11 al falan diyor. Ekosistem bana ne konularda fayda sağlar neden bu kadar önemli?
onu diyen popüler kültür köleleri apple harici ürüne vasat gözüyle bakan engellilerdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
S23'den iPhone 11'e gecmeni tavsiye edenlerin zerre telefondan anladiklari yok Apple fanboylari sadece. Ekosistem iyidir hostur ne bileyim telefondan kopyaladigini macten yapistiriyorsun falan arama gelince macten cevapliyorsun gibi guzel ozellikleri var ancak ne kadar isine yarar o konuda bir bilgim yok sana kalmis orasi ancak bunlar lazim olacak olsa bile sakin s23-11 gecisi yapma bro s23 ayarindaki iphone en dusuk 13 produr ona gec deseler eyvallah ama 11 nedir aga 😂

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
S23 13'den bile daha iyi cihazken ne 11 i hocam o leş gibi çöp ekranlı cihaz.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Iphone aliyorsan ozellikle yuksek model samsungdan dusuk model iphone a geciceksen 2 gerekcen olmali.
Ya sosyal medya icerim ureticisisindir kaliteli yukleme yapmak zorundasindir yada sosyal kultur kopegisindir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ekosistem benim bayağı işime yarıyor da sana yarar mı bilemem. ne iş yapıyorsun? cihazlar arası geçişin çok oluyor mu mesela?
Geçişten kastın ne bilmiyorum ama birindeki yazıyı diğerine kopyalama, telefonumdaki sunum, yazı tarzı dosyaları Macbooka atıp oradan düzenleyip geri telefona atma durumum çok oluyor, iyiki Whatsapp var yoksa işkence olurdu 😀

şahin doğan

80+ Platinum
onu diyen popüler kültür köleleri apple harici ürüne vasat gözüyle bakan engellilerdir
Ekosistem konusunda Apple dışında ekosistem yok. Cihaz olarak diyorsan haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçişten kastın ne bilmiyorum ama birindeki yazıyı diğerine kopyalama, telefonumdaki sunum, yazı tarzı dosyaları Macbooka atıp oradan düzenleyip geri telefona atma durumum çok oluyor, iyiki Whatsapp var yoksa işkence olurdu 😀
11'e değil ama 13'e geçersen olur.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ekosistem konusunda Apple dışında ekosistem yok. Cihaz olarak diyorsan haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

11'e değil ama 13'e geçersen olur.
Ne gibi artıları olur? Birinden kopyalayıp öbüründen yapıştırma var benim bildiğim ama diğer avantajlara hakim değilim. S23ü de baya sevdim değiştirmeye değer mi sence?

şahin doğan

80+ Platinum
Ne gibi artıları olur? Birinden kopyalayıp öbüründen yapıştırma var benim bildiğim ama diğer avantajlara hakim değilim. S23ü de baya sevdim değiştirmeye değer mi sence?
iPad'i 2. ekran olarak kullanabilirsin, iPhone'u Mac kamerası olarak kullanabilirsin, telefona gelen aramaları bilgisayardan cevaplayabilirsin.
Aklıma gelen 1-2 özellik bunlar.

Top Bottom