Neler Yeni

💥 Spotify 3 Ay 39,99 / Nays ile 3 Ay 20 TL / Aylık 6,66 TL 💥

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
İbrhm
♨️ Eğer Nays ile öderseniz aylık 6,66 TL

*
Kampanya detayları mevcut bana mail geldi sizde mail kutunuzu kontrol edin veya daha önceden hesabınız var ve üyeliği iptal ettirdiyseniz hesabınıza girdiğiniz zaman ekrana bu kampanya çıkıyor.

Plan.JPG

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Carry Online
eskiden bunun 1 yıllığı oluyordu onu çok fazla abuse ettikleri için kaldırmışlardı umarım tekrar gelir..

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Tx

*
Kampanya detayları mevcut bana mail geldi sizde mail kutunuzu kontrol edin veya daha önceden hesabınız var ve üyeliği iptal ettirdiyseniz hesabınıza girdiğiniz zaman ekrana bu kampanya çıkıyor.

Alıntıyı görüntüle
Bana direkt 3 ay bedava maili geldi. Olay şu: Önceden kullanıp ara verdiyseniz kullanmıyorsanız size bu şekilde mail geliyor. 2 adet mailim var birine 3 aylık 39₺ diğerine 3 ay bedava diye mail geldi.

Sanırım hiç premium açmayana 3 aylık bedava, açıp bir daha uzun bir süre kullanmayana 3 aylık 39₺

Bana son şans diye diye neredeyse 1 yıldır gönderiyorlar 3 aylık bedava fırsatını.

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kemal Gençer
YouTube premium alıp hem YouTube music hem de düz YouTube kullanıyorum. YouTube premium daha mantıklı değil mi

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Mustafa Aydın

*

Alıntıyı görüntüle
sipay kart ile 24tl aylık 8 TL ye geliyor bilginize !!!

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
YouTube premium alıp hem YouTube music hem de düz YouTube kullanıyorum. YouTube premium daha mantıklı değil mi
Eğer hiç kullanmadıysan mantıklı. Nben şahsen tavsiye algoritması için kullanıyorum. Bide alışkanlık. İkiside öğremci planında toplam 50 liramı ne zaten

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
hocam 3 aylık ücretsiz paketim var bunu alabilirmiyim onun üzerine

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Aykut Adil Çınar
İndirim linkini atacak varmı gmail hesabım başka gelmiyor mail bana

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
İbrhm
İndirim linkini atacak varmı gmail hesabım başka gelmiyor mail bana
Link yoktu, mail geldi oradan hesabıma girdim ve önüme direk kampanya çıkmıştı. Şuan hala devam ediyormu bilemiyorum, sen hesabına gir kontrol et eğer yok ise bitmiştir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,772
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom